Těškovice – Vávrovice 2:5 (0:5)

Branky: Illík Dalibor, Šenk Vladimír

Vavrečka Vojtěch, Rek Tomáš, Krayzel Daniel, Korčák Čestmír, Lasák Jan – omluveni

V dalším domácím přeloženém utkání (hráči na svatbě spoluhráče) jsme přivítali mužstvo Vávrovice. V 6´kryje na 2x ještě Roman TUTOVKU hostů – NIC. V 7´v jasné TUTOVCE přestřeluje prázdnou branku Patrik Jedlička – NIC. V 15´ po trestném kopu zakončují hosté hlavičkou na 0:1. Následně v 16´ po chybné rozehrávce inkasujeme na 0:2. Ve 23´ kryje Roman další TUTOVKU, ale ve 24´ po „vyšachování“ naší obrany loví míč ze svojí sítě potřetí – 0:3. Do poločasu inkasuje naše totálně rozhozené mužstvo ve 36´a 44´ na hrozivých 0:5 !!!
Paradoxem je, že všech 5. branek nám vstřelil tentýž hráč !!!

Ve druhé půli jsme postupně prostřídali a zlepšeným výkonem korigovali výsledek v 56´a 71´ z kopaček Dalibora Illíka a Vladimíra Šenka na konečných 2:5.

Nedivím se tak některým fanouškům, že odcházeli z hřiště již v průběhu utkání, protože předvedený výkon celého mužstva byl minimálně „na ručník“, protože si hosté s námi místy pohrávali „jako kočka s myší“. Hráči byli asi celý první poločas (někteří i celý zápas) myšlenkami již na sobotní SVATBĚ svého spoluhráče, jinak si to nedovedu vysvětlit.

Co říci závěrem: Soupeř byl v tomto utkání jednoznačně lepší ve všech směrech, a to zejména v rychlosti, důrazu, kombinaci a hlavně ve střeleckém zakončení. Naše mužstvo zápas prakticky ospale „odchodilo“ a nebýt Romana v brance – mohlo skóre dopadnout daleko hůř.

Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.