Vřesina – Těškovice 4:3 (2:1)

Branky: Matěj Krayzel, Petr Lazecký, Vojta Vavrečka

Krayzel Daniel, Juchelka Daniel, Lasák Jan, Černý Dominik, Brož Libor – omluveni

Další venkovní utkání na hřišti Vřesiny jsme začali velmi dobře a již ve 2´ po nákopu Vladimíra Šenka za domácí obranu, se po teči dostává míč k Matěji Krayzlovi, který otevřel skóre utkání na 0:1. Domácí však přidali na tempu a v 7´ po trestném kopu projde prudký míč nečekaně přes
dva naše obránce a domácí vyrovnávají dorážkou na 1:1. V 15´ projde centr domácích z pravé strany naší šestnáctkou a po nedůsledném pokrytí inkasujeme na 2:1. V 17´ tvrdou střelu Ondry Strojila domácí gólman vyráží. Ve 30´ nedosáhne Dalibor Illík ve skluzu na rohový kop Jakuba
Krayzla. Ve 34´ nastřelují domácí JEN břevno Romanovy branky. Ve 38´ končí trestný kop Vladimíra Šenka v náručí gólmana. Ve 42´ obejde v šestnáctce domácích dva obránce aktivní Tomáš Rek, při druhé kličce je evidentně sražen rukama na zem, ale hlavní sudí ukazuje „hrajte dále“. V závěru poločasu nastřeluje Matěj Krayzel z pravé strany JEN břevno domácí branky.

Ve 48´ zakončuje Vladimír Šenk JEN střelou nad, stejně tak o 2.min později Jan Šenk. Domácí v 56´ zahrozí trestným kopem a dorážkou mimo tyče. V 60´ se předčasně radují domácí ze vstřelené branky, která však nebyla pro předchozí AUT uznána. Naopak na druhé straně se po přetáhnutém centru prosadí Petr Lazecký, který v 64´ křižnou střelou do levé šibenice domácích srovnává na 2:2. Bohužel v 66´ po zbytečné ztrátě míče ve středu hřiště dojde k přečíslení naší obrany a inkasujeme na 3:2. Naše mužstvo však nadále útočí, a po zpětné přihrávce od Petra Lazeckého zakončuje pohotově z šestnáctky levačkou Vladimír Šenk, jehož tvrdá střela vypadává gólmanovi z náruče a Vojta Vavrečka v 71´ doráží na 3:3. V hektickém závěru, kdy se obě mužstva snažily vstřelit vítěznou branku, měli více štěstí domácí. V 87´ vstřelují pohotovou střelou z otočky do naší levé šibenice z hranice šestnáctky na konečných 4:3.

Co říci závěrem: Po pátečním herním DEBAKLU jsme předvedli velmi dobrý herní a bojovný výkon, vč. brankového zakončení, za který jsme si určitě zasloužili remízu. Bohužel zápas rozhodly naše hrubé chyby, kterým nemohl zabránit ani výborný výkon Romana v brance.

Příští utkání: Těškovice – Březová, Sobota 12.9.2020 od 16:00 hod.

Ostatní výsledky na: www.fotbalunas.cz
Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.