Zprávy místního rozhlasu


Pátek 18.září 2020

Vážení spoluobčané, v pondělí 14.září 2020 byla zahájena rekonstrukce hřiště u Základní školy v Těškovicích. Z tohoto důvodu bude hřiště mimo provoz až do ukončení stavebních prací. Prosíme o respektování zákazu vstupu na staveniště a zvýšenou obezřetnost při pohybu okolo staveniště. Je také možnost odebrání stávajícího starého koberce z hřiště. Zájemci ať nahlásí rozměr, který požadují nařezat – pozor, změna datumu do 23.září 2020 na Obecním úřadu Těškovice.
Zastupitelstvo obce.

Upozorňujeme účastníky zájezdu na Velehrad a do Luhačovic, že se odjezd autobusu posouvá již na 6.00 hodinu ranní od Obecního úřadu Těškovice.

Dne 12.září 2020 se konalo v Blansku 4. Mistrovství Moravy v silovém trojboji dorostu a juniorů. Náš jediný účastník Vojtěch Sýkora předvedl výborný výkon a v kategorii do 83 Kg, výkonem 567 Kg vybojoval 2. místo.
Gratulujeme.

Oznamujeme občanům, že ve čtvrtky od 17.00 hodin bude pokračovat výuka angličtiny pro začátečníky a mírně pokročilé v počítačové učebně Základní školy v Těškovicích. Z důvodu stávajících omezení ve školách vezměte prosíme roušku s sebou. Sraz před vchodem do základní školy.
Srdečně zveme frekventanty z minulého roku i nové zájemce o angličtinu. Podrobnosti k organizaci a obsahu výuky na místě. Vyučující Ing. Igor Žvak.

Vážení spoluobčané, Ministerstvo zdravotnictví zaslalo Mimořádná opatření k aktuální koranavirové situaci. Více informací naleznete na úřední desce Obecního úřadu a webových stránkách obce Těškovice.
Zastupitelstvo obce.

Vážení spoluobčané, po naší vesnici se v nočních a brzkých ranních hodinách pohybuje neznámá osoba na kole s kapucí přes hlavu a velikým batohem na zádech.
Chraňte prosíme svůj i obecní majetek.