Stěbořice – Těškovice 1:2 (0:1)

Branky: Matěj Krayzel, Ondra Strojil

Sestava Těškovic proti Stěbořicím, L.P. 19.9.2020

Vavrečka Vojtěch – zranění
Krayzel Daniel, Juchelka Daniel, Černý Dominik, Rek Tomáš, Lasák J., Korčák Čest. – omluveni

K dalšímu mistrovskému utkání jsme v okleštěné sestavě zajížděli na hřiště 1.mužstva tabulky – Stěbořice. Od úvodního hvizdu začali domácí náporem a již v 1´ končí jejich střela vedle Romanovy branky a následné ve 3´ zakončení vyráží na rohový kop. V 8´ vyráží Roman míč konečky prstů na břevno. Ve 12´ a 15´ končí střelecké zakončení Matěje Krayzla a Dalibora Illíka JEN v rukavicí gólmana. V 16´ vypíchne aktivní rychlík Matěj Krayzel rozehrávku domácích, udělá kličku vybíhajícímu gólmanovi a skóruje do prázdné branky na 0:1. Ve 21´ se dostává do střelecké pozice Dalibor Illík, ale domácí gólman míč vyráží a z rychlého protiútoku musí Roman včasným vyběhnutím za šestnáctku „hasit“ šanci domácích. Ve 24´ byl v průniku faulován Matěj Krayzel, nařízený trestný kop končí z kopačky Vladimíra Šenka JEN sražením na roh. Po jeho rozehrání zakončuje Ondra Strojil technickou střelou JEN nad branku domácích. Ve 29´ přesprintuje Matěj Krayzel oba stopery domácích, ale jeho zakončení podél vybíhajícího gólmana končí JEN těsně vedle branky. Ve 32´ musí Roman vyboxovat centrovaný míč do malého vápna. Ve 42´ zakončují domácí hlavou mimo naší branku.

Ve 47´vysune Libor Brož ideální uličkou zabíhajícího Matěje Krayzla a ten zpětnou přihrávkou vybídne ke skórování Vladimíra Šenka, ale tomu se mí sveze po kopačce – NIC. V 50´zahrozí domácí po centru hlavičkou, ale vedle. V 52´ musí centr hostů Roman vyboxovat na roh. V 59´ po centru hlavičkují hosté z malého vápna, Roman prudký míč neudrží a po dorážce je srovnáno na 1:1. V 63´ sráží naše přetížená obrana míč na rohový kop, po které následuje další roh domácích a poté hlavička nad naší branku – NIC. V 77´ vysune Petr Kupka nabíhajícího Dalibora Illíka, jehož křižnou střelu k levé tyči sice gólman nohou vyráží, ale JEN před dobíhajícího Ondru Strojila, který si s ledovým klidem položí obránce spolu s gólmanem na zadek a střelou k tyči zvyšuje na 1:2. V 80´ musí Roman vyrážet střelu domácích na rohový kop.
Po jeho rozehrání opět Roman vyráží na roh a pak následuje hlavička domácích JEN nad jeho branku. V 85´ kryje Roman dalekonosnou střelu domácích – NIC. V samotném závěru utkání musí Roman opět vyrazit střelu na roh a po jeho rozehrání končí zakončení domácích mimo jeho tyče – NIC.

Co říci závěrem: Podařilo se nám přečkat očekávaný úvodní nápor domácích a neinkasovat. Díky maximální bojovnosti celého mužstva a výborné defenzívě jsme pak využívali rychlých breaků ke skórování, což se nám podařilo. Domů tak vezeme velmi cenné 3.body. Děkujeme touto cestou hojnému počtu těškovických fandů za hlasivkovou podporu, kteří nám místy vytvářeli domácí prostředí.

Příští utkání: Těškovice – Jakartovice, Sobota 26.9.2020 od 16:00 hod.

Ostatní výsledky na: www.fotbalunas.cz
Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.

Po zápase.