Obrana: Strojil Ondra — Šenk Jan — Brož Libor — Krayzel Jakub
Záloha: Illík Dalibor — Šenk Vladimír — Kupka Petr — Krayzel Matěj
Útok: Rek Tomáš (Hoza Michal) — Juchelka Daniel (Binar Vojtěch)

Náhradníci – Daniel Sedlák
Vavrečka Vojtěch, Černý Dominik – zranění
Solnický Jakub, Jedlička Patrik, Krayzel Daniel, Korčák Čestmír – omluveni

V dalším domácím utkání jsme přivítali mužstvo z Jakartovic. Úvod zápasu nasvědčoval hladkému průběhu utkání, protože již ve 2´ zatáhne míč po levé straně hřiště Matěj Krayzel, ale jeho zpětnou přihrávku Petr Kupka bohužel nepromění – NIC. Ve 3´ si na rohový kop Jakuba Krayzla naběhne Dalibor Illík, ale jeho hlavička končí JEN na břevnu a následné zakončení Daniela Juchelky JEN těsně vedle tyče hostů – NIC. V 9´ končí křížná střela Matěje Krayzla z levé strany hřiště JEN těsně vedle tyčky hostů – NIC. Ve 12´ nakopují hosté míč z poloviny hřiště za naší obranu, které nešťastně tečuje míč na volného protihráče, který nečekaně otevírá skóre LOBEM na 0:1. V 15´opět nepokrytý útoční hostů vybídne na hranici naší šestnáctky svého spoluhráče ke skórování, který umístěnou střelou k tyči zvyšuje na 0:2 – ŠOK. Ve 33´ po faulu na Daniela Juchelku zahrává za šestnáctkou přímý kop Vladimír Šenk a jeho střelu po zemi tečuje Tomáš Rek na 1:2. Ve 34´ zahrává další přímý kop Libor Brož a po závaru v šestnáctce hostů a chybě gólmana se dostává míč před volného Matěje Krayzla, který vyrovnává střelou do prázdné branky na 2:2. Následný náš tlak a střelecké šance bohužel přerušila přestávka.

Ve druhé půli očekávali naši fanoušci další branky do sítě hostů, ale přestávka nás vyvedla tak trochu z tempa. Naše hra byla křečovitá, bez pohybu a fotbalové myšlenky. Začali jsme hrát místo fotbalu jen KOPANOU, nakopávali jen míče a byla to hra na náhodu. I přesto jsme se dostali v 70´ do breakové šance, ale křižnou střelu Petra Kupky z pravé strany vyráží hostující gólman špičkou kopačky na roh. V 74´ končí BOMBA z kopačky Libora Brože JEN na boční tyči hostů. V 83´ končí střela Dalibora Illíka těsně nad břevnem – NIC. Bohužel v 85´ využili hosté
zaváhaní na naší pravé straně hřiště a následném nepokrytí volného útočníka, který z hranice šestnáctky skóruje se štěstím na 2:3. V samotném závěru mohl po dlouhém autu Ondry Strojila vyrovnat střídající Michal Hoza, ale jeho hlavička skončila JEN na břevnu hostů.

Co říci závěrem: Nevyužili jsme v úvodu utkání 3. jasné gólové šance a přišel tak trest hostů v podobě vedení 0:2. Naštěstí se nám do poločasu podařilo vyrovnat. Bohužel po přestávce jsme se již nedostali do herního tempa a začali JEN nakopávat míče, což ke vstřelení branky nevedlo. Naopak jsme v závěru zbytečně inkasovali, což byla škoda, protože utkání by slušela remíza.

Příští utkání: Dolní Životice – Těškovice, Neděle 4.10.2020 od 10:00 hod.

Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.