Zprávy místního rozhlasu


Pátek 23.října 2020

Vážení spoluobčané, Ministerstvo zdravotnictví a KHS Moravskoslezského kraje zaslaly Mimořádná opatření k aktuální koranavirové situaci. Více informací naleznete na úřední desce Obecního úřadu a webových stránkách obce Těškovice. Krizový štáb Moravskoslezského kraje žádá o spolupráci občanů Moravskoslezského kraje k dodržování vyhlášených krizových a mimořádných opatření.
Zastupitelstvo obce.

Studénka drůbež nabízí k prodeji kuřice 22 týdnů, krmné směsi, vitamíny, červené a žluté brambory na uskladnění, cibuli na uskladnění, zelí krouhané a hlávkové. Prodej se uskuteční 24.října 2020 od 8.45 do 9.00 hodin před Obecním úřadem Těškovice.

Vedoucí místního pohostinství zdvořile žádá občany, kteří si zapůjčili pivní přepravky, o jejich navrácení. Dále vedoucí oznamuje možnost odběru a rozvozu obědů. Bližší informace na tel. 704 168 370, anebo přímo v Obecním pohostinství Těškovice. Vedoucí pan Maršálek.

Oznamujeme občanům – čtenářům, že knihovna v obci Těškovice bude až do odvolání uzavřena.

Oznamujeme občanům, že se ve středu 28.října 2020 uskuteční odvoz plastů. Pytle s odpadem odkládejte řádně uzavřeny na obvyklých odvozových místech.