Zprávy místního rozhlasu


Pondělí 23.listopadu 2020

Vážení spoluobčané, Ministerstvo zdravotnictví a KHS Moravskoslezského kraje zaslaly Mimořádná opatření k aktuální koranavirové situaci. Více informací naleznete na úřední desce Obecního úřadu a webových stránkách obce Těškovice. Krizový štáb Moravskoslezského kraje žádá o spolupráci občanů Moravskoslezského kraje k dodržování vyhlášených krizových a mimořádných opatření.
Zastupitelstvo obce.

Starosta obce Těškovice vyhlašuje ZÁMĚR PRONÁJMU NEBYTOVÝCH PROSTOR ve vlastnictví obce. Jedná se o nově rekonstruované prostory Domu služeb obce Těškovice. Pro potřeby zajištění co největšího množství služeb se předpokládá i možnost využívání prostor několika zájemci – pravidla budou určena pronajímatelem po osobní dohodě mezi přihlášenými zájemci o provozování. Písemné nabídky je možné podávat na OÚ Těškovice písemně v zalepené obálce. Obsah nabídky: krátký profesní životopis – max. 1x A4 – musí v něm být uvedeno jméno, příjmení, adresa, email, telefon a profesní zkušenosti s daty výkonu služby, prostá kopie oprávnění k provozování činnosti nabízené služby, či doklady o rekvalifikaci. Nabídky je možné podávat do 7.prosince 2020. Více informací naleznete na webových stránkách a úřední desce obce Těškovice.
Zastupitelstvo obce.

Vážení spoluobčané, firma CETIN nabízí v obci Těškovice stabilní a rychlý internet po ,,pevné lince“ rychlostí až 250 Mb/s. Pokud již pevnou linku nemáte, nebo jste kabel odstřihli, případně je na sloupu před domem, tak nevadí. Přípojku lze kdykoli obnovit. Více informací naleznete na webových stránkách obce, také na www.zrychlujemecesko.cz , popřípadě volejte na infolinku fa. CETIN 238 461 111.

Domov Na zámku, příspěvková organizace Kyjovice příjme do pracovního poměru kuchaře/kuchařku, nebo brigádníka na výpomoc do kuchyně. Platové podmínky pro brigádníka 115,- Kč/hod a zaměstnanec na plný úvazek bude mít platové zařazení podle délky uznané praxe dle platných tabulek. Nástup dle dohody. Bližší informace na tel. 553 778 026, anebo na adrese Domov Na zámku, Kyjovice 1.

Oznamujeme občanům, že se ztratil pes – knírač střední, barvy černé, velikosti 18 a více kg. Máte-li jakékoli informace, volejte prosím majiteli na číslo 728 208 761. Odměna za nalezení 1000,- Kč.