Zprávy místního rozhlasu


Pátek 15.ledna 2021

Vážení spoluobčané, zástupci společenských a zájmových organizací působících na katastru obce Těškovice, zastupitelstvo obce na svém veřejném jednání dne 18.prosince 2020 odsouhlasilo podávání žádostí o finanční dary na rok 2021 pro Vaši činnost. Vaše žádosti budou přijímány na zveřejněném formuláři do dne 15.února 2021 a to doručením pouze v písemné podobě s podpisem zpracovatele a fotokopiemi příloh. Vaše případné dotazy, či konzultace lze provést buď osobně v úřední dny, anebo prostřednictvím emailu starosta@teskovice.cz .
S pozdravem, zastupitelstvo obce Těškovice.

MUDr. Daria Sýkorová oznamuje, že z důvodu prodloužené karantény nebude v zubní ambulanci v Pusté Polomi ordinovat do odvolání. Bolestivé případy se musí obrátit na pohotovostní služby.
MUDr. Daria Sýkorová.

Vážení spoluobčané, Ministerstvo zdravotnictví a KHS Moravskoslezského kraje zaslaly Mimořádná opatření k aktuální koranavirové situaci. Více informací naleznete na úřední desce Obecního úřadu a webových stránkách obce Těškovice. Krizový štáb Moravskoslezského kraje žádá o spolupráci občanů Moravskoslezského kraje k dodržování vyhlášených krizových a mimořádných opatření.
Zastupitelstvo obce.