Zprávy místního rozhlasu


Pátek 5.března 2021

Oznamujeme občanům, že z důvodu rekonstrukce budovy obecního úřadu a stěhování kanceláří bude Obecní úřad v Těškovicích 8. a 9.března uzavřen. Od 10.března do ukončení rekonstrukce bude obecní úřad přemístěn do prostor Kulturního domu v Těškovicích.
Děkujeme za pochopení. Zastupitelstvo obce.

Studénka drůbež nabízí k prodeji kuřice různých barev stáří 22 týdnů, dále chovné kohouty, krmné směsi a vitamíny. Prodej se uskuteční 8.března od 8.45 do 9.00 hodin před Obecní úřadem Těškovice.

Vážení spoluobčané, Český statistický úřad zaslal oznámení o konání sčítání lidu, domů a bytů v roce 2021 v České republice. Více informací naleznete na úřední desce a webových stránkách obce Těškovice.

Vážení spoluobčané, v nejbližších dnech Vám budou do poštovních schránek rozneseny informace týkající se plateb za odpady a psy na rok 2021. V letošním roce se nebudou vydávat nové nálepky na popelnice, zůstávají v platnosti nálepky z roku 2020.
Zastupitelstvo obce.

Základní škola a Mateřská škola v Těškovicích připomíná rodičům dětí mateřské školy, které se zúčastňují distančního vzdělávání, že mají možnost odebírat ze školní jídelny dotované obědy. Zájemci ať se hlásí vedoucí Školní jídelny paní Janě Chmelové. Mgr. Soňa Jarošová.