MINI TURNAJ – 7 Teamů / Vítkov – Těškovice 4:1 (1:0)


Sestava fotbalového teamu MUŽŮ Obce Těškovice, proti mužstvu Vítkova. Foceno před 2. přátelským utkáním v rámci MINI Turnaje 9Covid-19). L.P.5.6.2021

Ke druhému turnajovému utkání jsme zajížděli na hřiště do Vítkova. Ve 12´vysune Vladimír Šenk zabíhajícího Viléma Krayzla, ten centruje z levé strany na zabíhajícího bratra Matěje, který ale centrovaný míč hlavou mine a následné špatné zpracování Dalibora Illíka ke vstřelení úvodní branky nevedlo. Ve 13´zahrozí domácí průnikem po levé straně přes tři naše hráče, ale zakončují těsně vedle naší levé tyče. Následný roh končí hlavičkou nad naší branku. V 18´střílí Vladimír Šenk z dálky mimo branku domácích. Ve 22´zakončují domácí průnik po levé straně střelou do boční dítě. Ve 24´střílí Vilém Krayzel z dálky a jeho střelu gólman vyráží na roh. Po jeho rozehrání zakončuje střelou Jan Šenk bohužel nad. Ve 30´zakončují domácí průnik středem hřiště lobem před vybíhajícím gólmanem JEN do naší levé tyčky a následnou dorážku sráží Libor Brož na roh. Po jeho rozehrání otevírají domácí skóre utkání hlavičkou nepokrytého domácího hráče na 1:0. Ve 33´ střílí domácí z poza šestnáctky a David Kříž v brance na 2x kryje. Ve 38´centruje z pravé strany Jakub Solnický, ale při zakončení hlavou Romana Lazeckého je pískáno pro jeho útočný faul. Ve 40´střílí z dálky Vladimír Šenk, ale JEN těsně vedle překvapeného domácího gólmana.

Ve druhém poločase jsme postupně prostřídali celou lavičku, vč. gólmana. Ve 46´ zatáhne míč po levé straně Matěj Krayzel, jeho zpětnou přihrávku posune Dominik Černý na Jana Šenka, ale zakončení končí nad brankou domácích. Ve 48´pronikne po levé straně Matěj Krayzel, ale jeho křižnou střelu gólman vyráží. Ve 49´si domácí vytvoří závar v naší šestnáctce, ale skóre se nemění. V 53´vysune Vladimír Šenk zabíhajícího Matěje Krayzla, ten si zasekne před dobíhajícím obráncem, ale jeho pravačka míří vedle pravé tyče domácích. V 54´ likviduje střelu domácích David a následné další zakončení lobem končí mimo jeho tyče. V 57´zatáhne míč po levé straně Matěj Krayzel a zpětnou přihrávkou vybídne ke skórování nabíhajících Jana Šenka, ale ten v tísni posune míč na Ondru Strojila, který bohužel střílí nad. V 61´po akci Petra Kupky a Dominika Černého se dostává do šance Matěj Krayzel, ale bohužel zakončuje nad. Naopak na druhé straně se v 66´ prosadí domácí, a to po rohovém kopu a hlavičce k tyči, na kterou si přece jenom sáhl střídající Tomáš Krčmář, ale brance nezabránil – 2:0. V 73´vysune Vladimír Šenk ideálně za obranu Dalibora Illíka, který se bohužel v situaci „z oči v oči“ s domácím gólmanem neprosadil. Naopak se opět v 74´ prosadí domácí, a to po chybě v naší otevřené obraně a střelou k tyči, kterou stačil Tomáš JEN srazit k tyči na 3:0. V 76´ se nám podařilo snížit, a to po zkráceném rohu a výměně míče Jakuba Krayzla s Liborem Brožem, následném centru a vyhrané zpětné hlavičce Dominika Černého na střídajícího Daniela Krayzla, který doráží míč na 3:1. V 78´ vyráží Tomáš ještě pohotově nohou zakončení domácích. V samotném závěru pak využívají domácí naší úplně otevřené obrany a sólem z poloviny hřiště a následným BLAFÁKEM vybíhajícímu Tomášovi zvyšují do prázdné branky na konečných 4:1.

Co říci závěrem: Obě mužstva předvedl velmi dobrý technický a kombinační fotbal, který se musel přítomným divákům určitě líbit. Škoda našich neproměněných brankových šancí, protože konečný výsledek by vypadal určitě jinak. Děkuji všem hráčům, vč. všech náhradníků zapojených postupně do utkání za předvedený herní výkon.

Příští utkání TURNAJE: V O L N O – Sobota 12.6.2021

Těškovice – Budišov n/B., Sobota 19.6.2021 od 17:00 hod.

Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.