MINI TURNAJ – 7 Teamů / Hradec n/M. – Těškovice 2:0 (1:0)

K dalšímu utkání MINI turnaje jsme zajížděli na kvalitní hřiště do Hradce nad Moravicí. Úvod zápasu patřil domácím, kteří se ve 2´ dostávají ke střeleckému zakončení, ale mimo tyče Romanovy branky. Ve 4´ se dostává po centru k zakončení hlavou Petr Kupka, ale taktéž míří mimo tyče. V 15´ se dostává středem obrany k zakončení Jan Šenk, ale jeho střela je v poslední chvíli sražena obráncem. Ve 20´ zatáhnou domácí míč po naší levé straně a následné zakončení po zpětném centru končí naštěstí JEN na břevně. Ve 25´ nastřelují domácí dlouhý pas za naší obranu, ale Roman byl na místě včas. Ve 27´zatáhl míč po pravé straně Ondra Strojil a jeho centr pohotově zakončuje Vilém Krayzel, bohužel střelou JEN vedle tyče domácích. Ve 33´ zakončují domácí po centru z levé strany hřiště, ale Roman střelu vyráží. Roman vyráží i střelu ve 35´, ale na následnou dorážku již nestačil – prohráváme 1:0.

Ve druhé půli se v 48´ po centrovaném míči dostává do zakončení Vojta Vavrečka, ale minul branku (tutovka). Následně v 50´ vybojuje Vojta míč v souboji se stoperem domácích, ale svoje sólo na gólmana zakončuje střelou JEN vedle branky domácích. V 53´ se dostává do šance za obranou domácích opět Vojta, ale gólman včasným vyběhnutím akci likviduje. V 55´ po hrubé chybě při rozehrávce v naší obrany inkasujeme na 2:0. V 61´ se dostane středem obrany domácích k zakončení Dalibor Illík, ale míč mu v rozhodující chvíli odskakuje. V 66´ se dostává za obranu k zakončení Vladimír Šenk, ale v rozhodující chvíli mu stoper skluzem míč sráží. V 78´ po naší chybné rozehrávce zakončují domácí lobem před vybíhajícím Romanem nad naší branku. V 84´ vyráží domácí gólman naší střelu z poza šestnáctky, ale následná dorážka Vladimíra Šenka končí mimo tyče. V 85´ střílí z dálky Libor Brož těsně vedle pravé tyče domácích. Jelikož poslední breakové šance na obou stranách hřiště nezměnily skóre tohoto utkání, skončil tento zápas vítězstvím domácích 2:0.

Co říci závěrem: Naše mužstvo předvedlo velmi dobrý herní výkon, vypracovalo si několik slibných brankových šancí, ale bohužel jsme se gólově neprosadili, což je naším dlouhodobým problémem. Utkání rozhodly naše chyby, zkušenost a pohotovost domácích v zakončení.

Příští utkání TURNAJE: Těškovice – Zlatníky, Sobota 3.7.2021 – ODLOŽENO !!!

O náhradním termínu budeme včas informovat.

Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.