MINI TURNAJ – 7 Teamů / Zlatníky – Těškovice 1:2 (1:1)

K poslednímu utkání MINI Turnaje jsme v nedělním dopoledne zajížděli na trávník Dolních Životic proti mužstvu Zlatníků. V kombinované sestavě jsme chtěli v poklidu dokončit celý turnaj, na rozdíl od domácích, kteří ještě hráli o umístěná v tabulce. Domácí měli sice územní převahu, ale naše dobrá defenzíva spolu s výborně chytajícím Romanem v brance odolávala. Přesto se domácí ujali v úvodu zápasu vedení 1:0, ale naše mužstvo po jednom z mnoha breaků vyrovnalo do přestávky z kopačky Viléma Krayzla na 1:1.
Ve druhé půli byli domácí opět herně aktivnější, ale naše obrana spolu s velmi dobře chytajícím střídajícím Tomášem Krčmářem odolávala. Naopak po jednom z našich rychlých breaků se konečně střelecky prosadí Matěj Krayzel a naše mužstvo nečekaně vítězí 1:2.
V MINI turnaji jsme tak získali celkem 7. bodů a obsadili 4. místo.

Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.