EXHIBIČNÍ UTKÁNÍ – Těškovické LEGENDY vs. Těškovické současné HVĚZDY – 11:8 (7:7)

Utkání těškovických LEGEND proti současným HVĚZDÁM těškovické kopané bylo uspořádáno k 50-tinám Martina Šenka. Neúplné mužstvo LEGEND bylo doplněno o nejstarší současné hráče, a v sestavách JEN 10 na 10 (bohužel čas dovolených) mohlo exhibiční utkání na 2 x 30 min. pod vedením hlavního sudího Pavla Krčmáře konečně začít. Zkušenosti LEGEND v úvodu zápasu eliminovaly herní tlak a rychlost současných HVĚZD. Postupem času se dostavily první brankové šance a nakonec začaly i padat branky. I přes spoustu neproměněných TUTOVEK na obou stranách hřiště se HVĚZDY ujaly vedení 0:1, pak prohrávaly 2:1 a poločas skončil nerozhodným výsledkem 4:4. Ve druhé půli se LEGENDÁM podařilo díky „omlazenému útoku“ opět nečekaně skórovat a vstřelenými brankami zvýšit svůj náskok na 6:4, a dokonce i na 7:5 (z nařízené penalty skóroval s přehledem i
oslavenec). HVÉZDÁM se však díky zrychlené kombinační hře a breakovým šancím podařilo do konce řádné hrací doby vyrovnat na konečných 7:7. Tento výsledek tak posunul toto utkání do penaltového rozstřelu, kde byly LEGENDY úspěšnější a vyhrály tak v poměru 11:8.

Exhibice se vydařila, nikdo se nezranil, padaly branky, a to se všem přítomným divákům za slunečného počasí určitě líbilo.

Sestavy:
LEGENDY: Mirek Krčmář, Pavel Schaumann, Dušan Sýkora, Martin Šenk, Martin Lindovský, Tomáš Šenk, Patrik Jedlička, Vojta Vavrečka, Daniel Juchelka a Roman Lazecký.

HVÉZDY: Tomáš Krčmář, Jakub Solnický, Jan Šenk, Vladimír Šenk, Ondra Strojil, Dalibor Illík, Vilém Krayzel, Matěj Krayzel, Libor Brož, Michal Hoza a Daniel Sedlák (později ještě Petr Kupka).