branky: Jedlička Patrik, Tomáš Rek, Matěj Krayzel, Daniel Krayzel, Jan Šenk

Muži: Těškovice – Kylešovice L.P. 21.8.2021

Vladimír Šenk – zranění,
Juchelka Daniel, Brož Libor – omluveni

V prvním domácím podzimním utkání jsme přivítali mužstvo z Kylešovic. První branka zápasu padla již ve 4´, když si po našem úvodním tlaku srazili hosté dlouhý aut Patrika Jedličky do vlastní branky – 1:0. V 8´ končí vysunutí zabíhajícího Matěje Krayzla kličkou vybíhajícímu gólmanovi a sražením na roh. Po rozehrání hlavičkuje Vojta Vavrečka JEN vedle branky. Po dalších našich 2. rohových kopech následuje chybná rozehrávka hostů, kterou vystihne Tomáš Rek a zkušeně zakončuje na 2:0. Ve 14´ se osmělili i hosté a jejich trestný kop končí sražením
na rohový kop a následné zakončení pak střelou do našeho břevna. Ve 23´ centruje po pasu Jana Šenka zabíhající Vojta Vavrečka, ale následné zakončení z kopačky Tomáše Reka končí JEN na břevnu hostů. Ve 26´ se v šestnáctce hostů otočí pohotově s míčem Tomáš Rek a vybídne
k zakončení Jana Šenka, který bohužel nastřelí opět JEN břavno a na odražený míč již Vilém Krayzel nedosáhnul. Ve 27´ zakončuje střelou z pravé strany Vilém Krayzel, ale překonaného gólmana zastoupí v bráně obránce – NIC. Ve 28´ se dostane do breaku „rychlík“ Matěj Krayzel
a po kličce vybíhajícímu gólmanovi zvyšuje do prázdné branky na 3:0. Ve 32´ pak zbytečně inkasujeme po naší hybné rozehrávce před vlastní šestnáctkou na 3:1. Ve 43´ nastřeluje z trestného kopu Jan Šenk JEN tyčku branky hostů – NIC. V závěru poločasu pak likviduje včasným vyběhnutím Roman break hostů – NIC.

Ve druhé půli pak v 61´ vyráží střelu k tyči z kopačky Jana Šenka gólman na roh. V 66´ si narazí Jakub Solnický míč v šestnáctce s Matějem Krayzlem, ale k zakončení se po šťastné teči domácích nedostane – roh. Po jeho rozehrání projde prudký centr šestnáctkou před volného
střídajícího Daniela Krayzla, který zkušeně zvyšuje skóre utkání na 4:1. Další naše střelecké pokusy Matěje Krayzla a Vojty Vavrečky brankou nekončí. Naopak v 79´ snižují hosté na 4:2, a to po našem špatném pokrytí na levé straně hřiště. V samotném závěru utkání zahrává Jan
Šenk přímý kop a jeho levačka se umístěnou střelou k tyči nemýlila – 5:0.

Co říci závěrem: Našemu mužstvu vyšel úvod zápasu a díky dobré kombinaci a střeleckému zakončení zaslouženě vedlo 3:1. Ve druhé půli jsme prostřídali a přizpůsobili hře soupeře.
Místy to nebyl fotbal ale kopaná. Naštěstí jsme ještě přidali 2. branky a 3.body zůstaly doma.

Příští utkání: Vávrovice – Těškovice, Sobota 28.8.2021 od 16:30 hod.

Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.