branky: Matěj Krayzel – 2x, Vilém Krayzel, Dalibor Illík

MUŽI: Vávrovice - Těškovice 1:4 (0:4) L.P. 28.8.2021.

Vladimír Šenk – zranění,
Vojta Vavrečka – pracovní povinnosti, Juchelka Daniel, Krayzel Daniel – omluveni

K dalšímu utkání jsme zajížděli na hřiště do Vávrovic. Již v 1´ vybídne Jan Šenk k zakončení Tomáše Reka, ale jeho střela končí po teči JEN na levé tyči domácích. V 6´ vystihnul rozehrávku domácích Ondra Strojil, ale jeho střel z šestnáctky brankou nekončí. V 7´ zatáhne míč po levé straně hřiště Matěj Krayzel, ale jeho zpětná přihrávka nenajde adresáta. Naopak domácí pak v rychlém breaku 2 na 1 musí zastavit Jakub Solnický. V 8´ si narazí míč Jan Šenk s Daliborem Sochorkem, ale jeho střelu domácí gólman vyráží. Ve 12´ se osmělí i domácí, ale Roman střelu kryje. Ve 13´ zabíhá na dlouhý pas Matěj Krayzel, vybíhající gólman míč mine a Matěj tak pohodlně otevírá skóre utkání do prázdné branky na 0:1. Ve 23´ průnik Matěje Krayzla po pravé straně zastavují domácí skluzem na roh. Po jeho rozehrání se prudký míč odráží od gólmana a Vilém Krayzel pohotovou dorážkou zvyšuje na 0:2. Ve 34´ zakončuji domácí střelou JEN nad Romanovu branku. Ve 36´ zabíhá na dlouhý pas opět Matěj Krayzel, pokopne si míč v šestnáctce domácích před vybíhajícím gólmanem, který ho prostě „sejme“. Nařízenou penaltu s přehledem promění Dalibor Illík – 0:3. Ve 44´ uvolňuje Dalibor Sochorek krásným lobem za obranu nabíhajícího Matěje Krayzla, který střelou k tyči zvyšuje na 0:4. V samotném závěru 1. poločasu ještě zahrozili domácí, ale Roman vyráží na roh.

Druhou půli začali domácí očekávaným tlakem, naše mužstvo se zbytečně zatáhlo na svoji polovinu a místy JEN branilo. Výsledkem snažení domácích pak bylo snížení skóre utkání v 57´, kdy po závaru v naší šestnáctce dorážejí míč do naší branky – 1:4. Do konce zápasu, i když to nebyl z naší strany pohledný fotbal, jsme naše vedení udrželi.

Co říci závěrem: Vyšel nám první poločas, kde jsme díky lepší kombinaci a hlavně střeleckému zakončení vedli 0:4. Druhý poločas jsme se zbytečně stáhli a dovolili tak domácím jen korigoval výsledek. Po dlouhé době tak vezeme z Vávrovic 3. cenné body.

Příští utkání: Těškovice – Píšť, Sobota 4.9.2021 od 16:00 hod.

Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.