Zprávy místního rozhlasu


Středa 20.října 2021

Oznamujeme občanům, že se ve středu 27.října 2021 uskuteční odvoz plastů. Řádně uzavřené pytle s odpadem odkládejte na obvyklých odvozových místech.
Zastupitelstvo obce.

Nezisková organizace MEDIcent Humanity z.s. a Obec Těškovice Vás zvou na přednášku MUDr. Tomáše Kempného ETIOPIE – CESTOVÁNÍ A MEDICÍNA, která se bude konat 5.listopadu 2021 od 17.00 hodin v Kulturním domě Obce Těškovice. Dozvíte se, jaké to je, provádět náročné plastické
operace v netradičních podmínkách. Nebude to ale jen o medicíně. Uvidíte také krásná místa této země i běžný etiopský život. Součástí akce bude benefiční prodej obrazů a reklamních předmětů. Výtěžek z prodeje bude použit na léčbu v zemích třetího světa prostřednictvím neziskové organizace MEDIcent humanity z.s.
Srdečně zvou pořadatelé.

Společnost GASCONTROL s.r.o. oznamuje občanům, že v průběhu tohoto týdne, /tj. od 18. do 24.října/, bude v obci Těškovice opisovat plynoměry.
GASCONTROL s.r.o.

MUDr. Daria Sýkorová oznamuje, že od úterý 19.října 2021 bude obnoven provoz v zubní ambulanci Pustá Polom.
MUDr. Daria Sýkorová.

Dne 27.listopadu od 13.00 do 17.00 hodin se v sále Obecního domu v Hlubočci uskuteční BAZÁREK PRO DOMČU. Přijděte se ošatit levně a udržitelně, dát si kávičku a podpořit tak Dominička z Těškovic, kterému se v roce 2020 změnil život.
Srdečně zvou pořadatelé.

Naši fotbalisté v nedělním zápase zvítězili na hřišti mužstva Závady 0 : 2. Branky vstřelili Ondřej Strojil a Tomáš Rek. V příštím utkání přivítají naši fotbalisté v sobotu 23.října na domácím hřišti mužstvo Štítiny.
Začátek zápasu je naplánován na 14.30 hodin.

Základní škola a Mateřská škola Těškovice ve spolupráci s Obecním úřadem Těškovice pořádají ve dnech 3.- 4.listopadu 2021 SBĚR PAPÍRU. Kontejner bude přistaven v dopoledních hodinách na odstavné ploše vedle budovy obecního úřadu.