Těškovice – Štítina 4:0 (2:0)

branky: Tomáš Rek, Daniel Krayzel, Matěj Krayzel, Daniel juchelka

MUŽI: Těškovice - Štítina, L.P. 23.10.2021.

Vladimír Šenk Libor Brož, Dalibor Illík, Dalibor Sochorek – zranění

V dalším domácím mistrovském utkání jsme přivítali mužstvo Štítiny. Utkání jsme začali aktivněji a již ve 2´ prochází středem hřiště Ondra Strojil, ale jeho střele je sražena na roh. Následující naše akci po ose Vojta Vavrečka – Matěj Krayzel – Petr Kupka končí opět střeleckým zakončením sraženým na roh. Ve 3´ vyšle Jan Šenk zabíhajícího Petra Kupku po levé straně hřiště a ten zpětnou přihrávku vybídne ke skórování volného Tomáše Reka – 1:0. V 8´ zabíhá po levé straně do rozhozené obrany hostů Matěj Krayzel a zpětnou přihrávkou najde volného Daniela Krayzla, který umístěnou střelou k pravé tyči zvyšuje na 2:0. V 9´ zabíhá s míčem po pravé straně opět Matěj, jeho přihrávka najde v šestnáctce Tomáše Reka, ale ten se na 2x neprosadí. V 11´ se osmělí střelecky i hosté, ale Roman je na místě. Ve 14´ zatáhne míč po levé straně opět Matěj, následuje zpětná přihrávka na oslavence Vojtu Vavrečku a jeho excelentní NŮŽKY končí bohužel JEN na tyčce hostů. Ve 21´ kryje střelu Tomáše Reka z hranice šestnáctky hostující gólman. Ve 32´ zabíhá po pravé straně za obranu hostů aktivní Matěj, ale jeho LOB před vybíhajícím gólmanem bohužel končí JEN těsně vedle levé tyče. Ve 35´ končí střela Viléma Krayzla nad brankou hostů. Ve 44´ vystihne rozehrávku hostů ve středu hřiště Daniel Krayzel, vysílá do breaku Petra Kupku a ten pak nabíhajícího Matěje Krayzla, ale celou naší akci likviduje gólman. V závěru poločasu si Roman musel poradit s prudkým stříleným centrem na jeho branku.
Ve 46´ zatáhne míč podél šestnáctky hostů Matěj Krayzel a jeho střela končí těsně vedle. Ve 48´ si hosté vytvořili závar v naší šestnáctce, který musíme na 2x odkopávat. V 52´ končí střílený centr Ondry Strojila z levé strany těsně vedle pravé tyče hostů. V 60´ vybojuje míč na vlastní polovině Ondra Strojil a vysílá ideálním pasem rozběhnutého Matěje Krayzla, který uteče obráncům a po kličce vybíhajícímu gólmanovi skóruje pohodlně do prázdné branky na 3:0. V 64´ končí akce hostů po levé straně střelou vedle Romanovy branky. V 68´ zakončuje střelu Daniela
Krayzla taky nad branku hostů. V 75´ je střelecký pokus hostů sražen na roh. V 79´ zahrávají hosté přímý kop za hranicí šestnáctky, který je před Romanem tečován a Roman míč vyráží JEN na břevno s následným odrazem a naším odkopem. V 83´ zatáhne míč po levé straně Matěj Krayzel, jeho zpětná přihrávka najde volného střídajícího Daniela Juchelku, který lišáckou střelou k pravé tyči zvyšuje na konečných 4:0.

Co říci závěrem: Z naší strany šlo o vydřené vítězství, kterému předcházely dva rychlé góly z úvodu zápasu a po dalším vyrovnaném průběhu utkání pak dvě gólové pojistky na konečných 4:0.

FOTO u příležitosti předání DRESU věrnému fanouškovi a BUBENÍKOVI mužstva - Zbyňkovi Lazeckému k jeho - 60. - L.P. 23.10.2021.

Příští utkání: Těškovice – Stěbořice, Sobota 30.10.2021 od 14:30 hod.

Ostatní výsledky na: www.fotbalunas.cz
Originál zprávu, výsledky ostatních zápasů kola a tabulku naleznete zde.