Menu
Obec Těškovice
Těškovice

Dokonalá svatba

Kdy: 18. 5. 2024 19:00

Kde: Kulturní dům Těškovice

Dokonalá svatba

Bill s Rachel jsou šťastný pár, který má před svatbou. Jenže hlavní hrdina Bill se po rozlučce se svobodou probouzí v jiném apartmá, než ve kterém měl být, a vedle jiné dívky, než je jeho nastávající. Není čas ztrácet čas, protože na dveře už klepe Billův svědek a za chvíli i samotná nevěsta.

Typ akce: divadlo (ochotnické divadlo)

Záhlaví

18. 5. 2024 - 19:00

DOKONALÁ SVATBA

Autor: Robin Hawdon / Překlad: Jan Šotkovský

DIVADELNÍ SOUBOR BERANI TĚŠKOVICE

Informace o představení:
Bill s Rachel jsou šťastný pár, který má před svatbou. Jenže hlavní hrdina Bill se po rozlučce se svobodou probouzí v jiném apartmá, než ve kterém měl být, a vedle jiné dívky, než je jeho nastávající. Není čas ztrácet čas, protože na dveře už klepe Billův svědek a za chvíli i samotná nevěsta.
Bill má rád Ráchel. Ráchel má ráda Billa. Brzy bude dokonalá svatba, jenže to by tu nesměli být také Billův svědek Tom, pokojská Julie a jedna neznámá dívka vedle které se probouzí. Vše se navíc definitivně zaplete ve chvíli, kdy Tom zjistí, která to dívka s Billem strávila noc.
Co teď? Může dokonale naplánovaná svatba skončit jinak než absolutní katastrofou? Dokonalá svatba je situační komedii britského dramatika Robina Hawdona o tom, že každé svatbě předchází noc před stavbou a tahle zvláštní noc může ještě všechno změnit.

Informace o souboru:
Divadlo v Těškovicích má hluboké kořeny, tradici ochotnického divadla udržujeme a rozvíjíme od roku 1897. V roce 2022 už to bylo 125 let. Každý rok se snažíme přicházet před diváky s novou hrou zejména komediálního žánru. S nastudovaným představením vystupujeme v mnoha okolních obcích i městech a také zajíždíme do družebních Borovan u Českých Budějovic a Humpolce, hrajeme na soutěžích ochotnických divadel. Svým vystoupením v podobě scének, tanečního či hudebního vystoupení obohacujeme kulturní program Dne obce či folklorního festivalu Třebovický koláč.

Další informace

Adresa místa konání

Kulturní dům Těškovice, Těškovice 49, Těškovice, 74764

Cena

Plné vstupné: 100 Kč Snížené vstupné: 80 Kč
1. - 7. řada: 100 Kč 8. - 14. řada: 80 Kč

Organizátor

Obec Těškovice
Datum vložení: 7. 2. 2024 18:35
Datum poslední aktualizace: 7. 2. 2024 18:39
Autor: Michal Kupka

Aktuality

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Těškovice v obrazech
Místní spolky
Kde nás najdete?