Menu
Obec Těškovice
Těškovice

Hvězdné manýry

Kdy: 23. 3. 2024 19:00

Kde: Kulturní dům Těškovice

Hvězdné manýry

Děj se odehrává ve velice elegantním hotelu v Palm Beach v roce 1942. Má se zde uskutečnit koncert s beneficí na podporu amerických válečných výdajů a organizátoři se neobejdou bez dvou hvězd, které spolehlivě plní sály a pokladny. Jenže to má jeden háček.

Typ akce: divadlo (ochotnické divadlo)

Záhlaví

23. 3. 2024 - 19:00

HVĚZDNÉ MANÝRY

Autor: MIchael McKeever / Překlad: Martin Fahrner

LIDOVÉ DIVADLO PŘI MIKS KRNOV

Informace o představení:
Děj se odehrává ve velice elegantním hotelu v Palm Beach v roce 1942. Má se zde uskutečnit koncert s beneficí na podporu amerických válečných výdajů a organizátoři se neobejdou bez dvou hvězd, které spolehlivě plní sály a pokladny. Jenže to má jeden háček. Dvě zmíněné umělkyně se nesnášejí a potkají-li se na jevišti, neváhají zajít až k fyzickému napadení. Jak je ubytovat, aby se nepotkaly? Ředitel hotelu připraví přesný plán, který ale od začátku selhává…

Informace o souboru:
Lidové divadlo při MIKS Krnov navazuje na dlouholetou tradici ochotnických souborů v Krnově, přičemž za rok vzniku je považován rok 1957. V různých podobách a s různým obsazením soubor odehrál desítky představení. 

Soubor  se pravidelně se účastní krajových přehlídek v Moravskoslezském kraji. Je pravidelným účastníkem na Ostravských bucharech, odkud si přiváží ocenění poroty včetně nominací a doporučení na národní přehlídku do Volyně.

Hlavně jsme ale partička kamarádů, které spojuje společný zájmem a kteří svou radost ze života přenášejí na jiné nejen z divadelních prken.

Další informace

Adresa místa konání

Kulturní dům Těškovice, Těškovice 49, Těškovice, 74764

Cena

Plné vstupné: 100 Kč Snížené vstupné: 80 Kč
1. - 7. řada: 100 Kč 8. - 14. řada: 80 Kč

Organizátor

Obec Těškovice
Datum vložení: 7. 2. 2024 18:30
Datum poslední aktualizace: 7. 2. 2024 18:33
Autor: Michal Kupka

Aktuality

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Těškovice v obrazech
Místní spolky
Kde nás najdete?