Menu
Obec Těškovice
Těškovice

Lukáš Nosek má za sebou MČR v požárním sportu

Lukáš Nosek má za sebou MČR v požárním sportu

Mistrovství České republiky pro dorost je za námi, a Lukáš Nosek úspěšně reprezentoval náš sbor v kategorii starších jednotlivců.

Ve dnech od 29. června do 1. července se na atletickém stadionu v Písku konalo Mistrovství České republiky v požárním sportu pro dorost. Sobota byla vyhrazena závodům dorostenek, neděle patřila dorostencům a v pondělí nastoupili jednotlivci, mezi nimiž za náš sbor soutěžil Lukáš Nosek v kategorii starších jednotlivců.

Po slavnostním zahájení se rozběhla první disciplína jednotlivců, 100 metrů s překážkami. První pokus Lukáše nevyšel podle očekávání a s časem 19,57 nebyl spokojen. Při druhém pokusu se však jeho výkon zlepšil a s časem 18,88 si v této disciplíně zajistil 9. místo.

Druhou disciplínou byla 100 metrů s PHP. V této disciplíně si Lukáš vedl lépe. V prvním pokusu dosáhl času 16,50 a při druhém pokusu se ještě zrychlil na 16,30, což mu vyneslo 6. místo.

V celkovém pořadí letošního Mistrovství České republiky se Lukáš Nosek umístil na pěkném 7. místě.

Datum vložení: 7. 7. 2024 12:11
Datum poslední aktualizace: 7. 7. 2024 12:59

Aktuality

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Těškovice v obrazech
Místní spolky
Kde nás najdete?