• branky: Matěj Krazel – 2x, Daniel Krayzel, Petr Kupka
  • Tomáš Krčmář - náhradník
  • Patrik Jedlička - zranění
  • Lukáš Nosek - omluven

V dalším domácím utkání jsme přivítali mužstvo z Budišova n/B. Utkání jsme začali aktivněji a již ve  po rychlém autu Jakuba Solnického se dostává v šestnáctce do jasné TUTOVKY Dalibor Illík, ale JEN nastřeluje gólmana. O minutu později tentýž hráč přestřeluje v zakončení z malého vápna branku hostů. V  vysune Vladimír Šenk za obranu zabíhajícího Matěje Krayzla, ale jeho zpětná přihrávka je sražena na roh. V 10´ projde dlouhý pas po chybě levého beka na nabíhajícího Jakuba Solnického, který pak vybídne k otevření skóre utkání volného Matěje Krayzla a vedeme 1:0. Ve 20´ si na centr Dalibora Illíka z pravé strany nabíhá Daniel Juchelka, ale jeho střela končí JEN nastřelením gólmana. Ve 25´ končí střela Tomáše Reka z hranice šestnáctky v náručí gólmana. Ve 26´ po chybě stopera vysune pohotově Daniel Juchelka nabíhajícího Matěje Krayzla, který s přehledem zvyšuje na 2:0. Ve 29´ končí dalekonosná střela Tomáše Reka těsně vedle branky hostů. Ve 30´ centruje z levé strany hřiště aktivní Tomáš Rek a jeho přetažený míč končí na hlavičce nabíhající Daniela Krayzla - 3:0. Ve 33´ po rozehrání rohového kopu z levé strany, se dostává míč k volnému Petrovi Kupkovi, který bombou z poza šestnáctky zvyšuje s přispěním lehké teče skóre na 4:0. Ve 36´ se dostávají po dlouhém pasu za naší obranu do brankové šance i hosté, ale Roman sólo hostujícího útočníka vyráží na roh. Ve 38´ končí průnik Matěje Krayzla po levé straně střelou z úhlu JEN do gólmana. Ve 40´ vyráží hostující gólman střelu Vojty Vavrečky z trestného kopu. V závěru poločasu vysune Vladimír Šenk zabíhajícího Matěje Krayzla, ale ten se ani na 2x střelecky proti gólmanu hostů neprosadil.

Do druhého poločasu jsme nastoupili v prostřídané sestavě a snažili se o navýšení skóre. V 56´ končí průnik Vojty Vavrečky po levé straně křižnou střelou těsně vedle. V 61´ končí umístěná střela Ondry Strojila JEN na pravé tyčce hostů.  V 62´ centruje po průniku z levé strany Vilém Krayzel, ale pohotové BODLO Libora Brože končí bohužel nad brankou. V 63´ zakončuje z levé strany Vilém Krayzel křižnou střelou těsně vedle pravé tyčky. V 64´ se chytře uvolní mezi čtyřmi protihráči Tomáš Rek, vybídne ke skórování volného Dalibora Illíka, který ale opět v jasné TUTOVCE jen nastřeluje gólmana. V 66´ končí trestný kop Vojty Vavrečky těsně vedle pravé tyče hostů. V 68´ vybojuje Libor Brož na polovině hřiště míč, vysune zabíhajícího Dalibora Illíka, který křižnou střelou zprava těsně mine branku. V 70´ se dostane po rozevření obrany hostů do jasné TUTOVKY  Vojtěch Vavrečka, ale v situaci „z oči v oči“ JEN nastřeluje nohy gólmana. V 71´ vysune Vladimír Šenk zabíhajícího Dalibora Illíka, ten míč zasekne a následnou střelu Libora Brože gólman vyráží. V 79´ se po chybě hostující obrany dostává do breaku střídající Jakub Krayzel, ale v rozhodující chvíli při střele zakopává o umělku a jeho snaha tak končí v náručí gólmana.

85´ si Ondra Strojil narazí míč s Vilémem Krayzlem, ale jeho následnou umístěnou střelu gólman vyráží. V 86´ vysune Vladimír Šenk zabíhajícího Vojtěcha Sýkoru, ale jeho z pravé strany bohužel brankou nekončí. V 88´ se dostává po našem autovém vhazování opět do jasné TUTOVKY Dalibor Illík, ale jeho střelu gólman vyráží a následná dorážka končí z kopačky Jakuba Krayzla nad brankou.  V závěru utkání se ještě osmělí hosté, ale jejich dlouhý pas za obranu likviduje včasným vyběhnutím Roman.

Co říci závěrem: V první půli jsme byli aktivnějším mužstvem, vytvořili jsme si jasné brankové šance a naštěstí jsme i některé dokázali proměnit. Ve druhém poločase jsme postupně zapojili do hry celou střídačku a tempo hry tak trošku uvadlo. Přítomni diváci tak mohli alespoň vidět nespočet našich brankových šanci, které se nám ale již nepodařilo proměnit.

Příští utkání: Dolní Benešov B - Těškovice, Neděle 14.5.2023 od 16:30 hod.