Těškovice – Jakartovice 3:1 (1:1)

• Branky: Dalibor Illík– 2x, Jan Šenk
  • Vladimír Šenk, Dalibor Sochorek – zranění,
  • Roman Lazecký, Brož Libor, Daniel Krayzel, Dominik Černý – omluveni

V dalším domácím utkání jsme přivítali „sousedy“ v tabulce, a to mužstvo Jakartovice. Po našem úvodním tlaku se hosté osmělili v 7´, kdy se dostali po naší chybné rozehrávce ke střeleckému zakončení, ale střela mířila nad Davidovu branku. V 10´ se dostane do průniku Matěj Krayzel, ale skóre utkání se nemění. To se ale mění v 11´ po centru Ondry Strojila z pravé strany, který sklepává Tomáš Rek na zabíhajícího Jana Šenka a jeho levačka se nemýlila – 1:0. V 15´ musí Jakub Solnický na poslední chvíli srazit break hostů středem hřiště. V 17´ zaběhne po levé straně hřiště Matěj Krayzel, najde zpětnou přihrávkou na hranici šestnáctky Vojtu Vavrečku, ale ten se střelecky neprosadil. Ve 26´ zastavujeme dlouhý pas za naši obranu za cenu faulu na hranici šestnáctky, ale nařízený přímý kop hosté střelecky nevyužili. Naopak z našeho rychlého breaku se dostává do šance Matěj Krayzel, ale i ten se neprosadí. Další střelecký pokus Matěje Krayzla ve 28´ kryje hostující gólman. Ve 30´ končí dlouhý nákop hostů odrazem od naší obrany a pohotové zakončení jejich útočníka končí naštěstí těsně nad Davidovou brankou. Ve 33´ následuje opět dlouhý nákop hostů a po zaváhání naší obrany inkasujeme branku na 1:1. Ve 43´ zahrávají hosté z levé strany dlouhý aut, který je v naší šestnáctce hlavou přizvednut nad vybíhajícím Davidem, ale na brankové čáře ho hlavičkou zastupuje Jakub Solnický. Skóre do
poločasu se tak nezmění.

Ve druhé půli se nejdříve osmělili ke střeleckému zakončení hosté, a to v 51´ a 56´, ale jejich třel končí nad naší brankou. V 62´ vysunu po pravé lajně Jakub Krayzel zabíhajícího Matěje Krayzla, ten najde zpětnou přihrávkou volného Petra Kupku, ale ten se v zakončení na 2x pře
gólmana neprosadí a akce končí JEN sražením míče na rohový kop. V 69´ zabíhá na centrovaný míč Matěj Krayzel a po souboji s vybíhajícím gólmanem nastává v šestnáctce hostů závar, ale následné střelecké zakončení Tomáše Reka končí opět JEN sražením na roh. V 70´ zabíhá po levé straně Matěj Krayzel a jeho zpětnou přihrávku z hranice malého vápna pohotovou otočkou využije Dalibor Illík a střelou k tyči zvyšuje na 2:1. V 71´ po faulu na pronikajícího Ondru Strojila zahrává Vojta Vavrečka přímý kop, ale jeho BOMBU hostující gólman bravurně vyráží na roh. V 73´ proniká opět Matěj Krayzel po levé straně hřiště a opět vybídne zpětnou přihrávku nabíhající Dalibora Illíka ke skórování, a je to 3:1. V 88´ přestřeluje v dobré střelecké střídající Vilém Krayzel branku hostů. V samotném závěru pak p našem rohovém kopu nedoskočí na centrovaný míč nikým nekrytý Dalibor Illík.

Co říci závěrem: Vyrovnaný poločas z obou stran, kde měl technicky vybavený souměř místy optickou převahu. Druhou půli jsme zrychlili celkový pohyb po hřišti i kombinační hru a zatlačili hosty na jejich polovinu. Výsledkem pak byly naše dvě branky a vydřené 3. cenné body.

Příští odložené utkání: Březová – Těškovice, Středa 22.9.2021 od 16:30 hod. !!!

Další utkání: Vřesina – Těškovice, Neděle 26.9.2021 od 15:00 hod.