Těškovice - Komárov  3:2 (1:1)

• branky: Vojta Vavrečka, Petr Kupka, Tomáš Rek
  • Vladimír Šenk, Patrik Jedlička   – zranění
  • Matěj Krayzel, Roman Lazecký, Martin Šenk  – omluveni

Těškovice přivítaly na své umělce mužstvo z Komárova, který pokud se chtěl zachránit v okresním přeboru musel bezpodmínečně vyhrát. Do vedení šel právě Komárov, když po přiťuknutí Srubka ve středu hřiště zakončil akci gólově kanonýr Solný – 0:1. Domácí mohli srovnat, když Illík, Binar a Strojil šli samostatně na komárovskou bránu hájenou Pelcem. Všechny pokusy domácích, ale skončili těsně vedle hostující branky. Po půlhodině hry si narazil s Rekem míč Vavrečka, a střelou do šibenice nedal Pelcovi žádnou šanci – 1:1. Do kabin se tak šlo za remízového stavu, který Komárovu zachovával naději.

Těškovice byly ve druhém poločase lepším týmem a vypracovaly si poměrně hodně šancí. Jen čtyři spálil Binar a tři Strojil. Komárov měl jen střelu Thomase, která orazítkovala břevno těškovické branky. Branky padly celkem tři. Dvě do hostující sítě a jedna do sítě Těškovic. Otočit skóre se domácím podařilo v 65. minutě, když míč zatáhl po straně Illík a přihrávkou pod sebe našel Kupku, který se nemýlil – 2:1. Za pár okamžiků našel Solnický krásným pasem Reka, který poslal míč nechytatelně k tyči – 3:1. Komárovu vrátil naději po autu Kerlína svou druhou brankou v zápase hlavou Solný – 3:2. Navíc se už ale Komárov nezmohl a prohra v Těškovicích je odsoudila k pádu do třetí třídy.

Co říci závěrem: Vojta Vavrečka - „Vyhráli jsme zaslouženě, protože jsme byli lepším týmem a měli jsme i více šancí“.