Těškovice – Litultovice 0:4 (0:2)

• branky: 0
  • Vladimír Šenk, Dalibor Sochorek – zranění,
  • Tomáš Rek, Petr Kupka, Michal Hoza, David Kříž, Dominik Černý – omluveni

V dalším domácím utkání jsme přivítali druhé mužstvo v tabulce – Litultovice. Již v 1´ chybujeme v rozehrávce ve středu obrany, ale soupeř chybu naštěstí nevyužije. Ve 3´ následuje naše chyba ve středu hřiště, ale Roman rychlý break hostů likviduje. V 5´ centr hostů a následnou hlavičku Roman vyráží bravurně na roh. Ve 13´ jsme se osmělili i my, ale break Matěje Krayzla po levé straně končí jen stříleným centrem a rohovým kopem. Ve 14´ zastavujeme průnik hostů na hranici vlastní šestnáctky a nařízený přímý kop hostě proměňují střelou pod břevno – 0:1. V 18´ zatáhne míč po pravé straně Matěj Krayzel, ale jeho zpětná přihrávka nenajde adresáta. V 19´ zakončuje vysunutý Vilém Krayzel, ale jeho střelu vyráží gólman na roh. Po jeho rozehrání končí dorážka Dalibora Illíka jen odkopem z brankové čáry. Ve 22´ centruje Dalibor Illík, ale hlavička Matěje Krayzla brankou nekončí. Ve 28´ se hosté dostávají po dvou narážečkách ve středu hřiště k centru a následné hlavičce, ale nad Romanovu branku. Ve 39´ využijí hosté chybnou Romanovu rozehrávku z velkého vápna a pohotově skórují lobem do prázdné branky na 0:2.

V úvodu druhé půle zahrozí hosté střelou nad a následně jejich další střelecký pokus Roman kryje. Ve 49´ zabíhá na dlouhý pas za obranu Matěj Krayzel, ale jeho zakončení končí vedle branky hostů. V 54´ vyráží Roman střelu hostů z pravé strany. V 62´ se po naší chybě ve středu
hřiště dostává soupeř do breaku a po chytré zasekávačce a střele do protipohybu Romana, zvyšuje na 0:3. V 65´ končí hlavička Matěje Krayzla bohužel vedle. V 74´ po faulu na Matěje Krayzla zahráváme z pravé strany přímý kop, ale dobrá střela Jana Šenka k levé tyči bohužel končí tečí na roh. V 78´ končí rychlý break hostů po naší levé straně odkopem. V 81´ pronikají hosté středem hřiště naší otevřenou obranou, ale po kličce vybíhajícímu Romanovi ho zaskočí obraným zákrokem Libor Brož. V 82´ po nákopu hostů za naší obranu následuje sprinterský souboj Libora Brože s útočníkem hostů, který se i za cenu neodpískaného faulu prosadí a zvyšuje na 0:4. V samotném závěru jsme se snažili zkorigovat nepříznivý výsledek, ale střelecké pokusy a šance Jakuba Solnického, Dalibora Illíka a Matěje Krayzla bohužel brankou neskončily.

Co říci závěrem: V prvním poločase jsme tahali „za kratší provaz“ a soupeř nás převyšoval rychlostí, kombinací, důrazem a hlavně brankami. Když jsme se po inkasované brance herně zvedali, přišla hrubá chyba v rozehrávce a inkasovali jsme na 0:2. Ve druhé půli jsme sice hosty zatlačili na jeho polovinu, ale opět jsme po vlastních chybách inkasovali na konečných 0:4. Domácí výsledek je děsivý, ale prostě nám to herně a střelecky neklapalo.

Příští utkání: D. Životice – Těškovice, Neděle 10.10.2021 od 10:00 hod. !!!