Vávrovice - Těškovice  4:0 (1:0)

• branky: 0
  • Ondra Strojil, Daniel Sedlák  – omluveni
  • Patrik Jedlička, Jan Šenk, Petr Kupka, Vojtěch Binar  – zranění

K dalšímu nutkání jsme zajížděli na hřiště mužstva Vávrovice. Úvodní tlak patřil domácím, kteří hrozili sérií centrů po naší levé straně hřiště ve , a . V 19´ přihrává z pravé strany Tomáš Rek na Dalibora Illíka, který zády k bráně sklepává na nabíhajícího Jakuba Solnického, jehož střela je sražena. Ve 21´ pálí pohotově z otočky na hranici šestnáctky Dalibor Illík, ale jeho střele končí těsně nad brankou domácích. Ve 23´ si narazí Vladimír Šenk míč s Tomášem Rekem, ale následný Vladimírův přetažený centr nenajde adresáta. Ve 24´ chybujeme ve středu hřiště v rozehrávce, ale rychlý break hostů končí naštěstí zakončením vysoko nad Tomášovou brankou. Ve 25´ likviduje Tomáš střelu hostů z poza šestnáctky. Ve 26´ se dostává po dlouhém pasu za obranu Matěj Krayzel, ale jeho zakončení sráží gólman na roh. Následné rozehrání končí blokem domácích na další roh. Po jeho rozehrání, však chybujeme v kombinaci na šestnáctce soupeře a domácí se tak dostávají do rychlého breaku, který zakončují střelou na 1:0. Tak trochu ŠOK. Ve 28´ je v průniku faulován aktivní Tomáš Rek, ale nařízený trestný kop Vladimíra Šenka končí jen sražením míče ve zdi. Ve 37´ tečuje Dalibor Illík v šestnáctce centrovaný míč, který jen těsně mine levou tyčku domácích. V závěru poločasu pak Dalibor Illík nedosáhl tečí na střílený centr Daniela Krayzla.

Ve 47´ obejde střídající Dalibor Sochorek dva protihráče, ale jeho přihrávku podél šestnáctky na volného Vladimíra Šenka vystihnou domácí a rychlým breakem zakončují střelou nad naší branku. V 51´ chybujeme v rozehrávce ve středu hřiště, ale rychlý break domácích zakončený centrem a hlavičkou vyráží Tomáš na roh. V 59´ posílá Dalibor Sochorek dlouhým pasem za obranu nabíhajícího Matěje Krayzla, ale domácí gólman  včas vybíhá a míč odkopává. V 61´ bohužel přečíslují domácí naší otevřenou obranu a pohodlně zvyšují na 2:0. V 72´ vysune Tomáš Rek nabíhajícího Dalibora Sochorka, ale jeho centr z levé strany šestnáctky je sražen na roh. V 80´ se dostávají domácí po naší chybě k střeleckému zakončení, ale střela míří nad Tomášovu branku. V 82´ střílí domácí z cca. 20m a Tomáš nečekaně pouští míč pod svým tělem – 3:0. V 83´ končí přímý kop Vojty Vavrečky v rukavicích domácího gólmana. V 84´ pak střela domácích odrazem od Tomášovy tyčky. V samotném závěru si domácí narazí míč na hranici naší šestnáctky a chytrým lobem před vybíhajícím Tomášem zakončují skóre na konečných 4:0.

Co říci závěrem: Tento zápas nám absolutně nevyšel. Nešly přihrávky, vázla kombinace, chyběla myšlenka, lehkost, a hlavně zakončení. V první půli nečekaně inkasujeme po našem obléhání domácí branky a ztrátě míče na hostující šestnáctce, kdy domácí proměňují rychlý break. Ve druhé půli po příchodu zkušeného Sochorka se herně zvedáme, zatlačíme domácí na jejich polovinu, ale opět zbytečně inkasujeme po jednom z breaků. V závěru pak zbytečně dostáváme třetí branku po chybě gólmana a díky otevřené obraně  pak i na konečných 4:0.