Ptejte se zastupitelů


 

Zde, prostřednictvím formuláře pro vkládání komentářů, můžete klást dotazy a připomínky na zastupitele obce.

Komentovat je možné i vybrané příspěvky.
 

9 comments on “Ptejte se zastupitelů
 1. Prof.PhDr.Oldřich Richterek, CSc., napsal:

  0

  0

  Obracím se s prosbou na pana starostu: Na základě jeho prosby jsem, vypracoval posudek na obrazovou publikaci Mgr. Jana Fryčky. Měl jsem problém s počítačem, při němž jsem ztratil jeho mail a rád bych mu posudek poslal elektronicky. Prosím, pomozte mi.
  Prof.PhDr.Oldřich Richterek, CSc.,
  Uníverzita Hradec Králové
  Děkuji!!!

  0

  0
 2. miluška ředháčková, bítov napsal:

  0

  0

  Dobrý den pane Řeháčku, mám dotaz zda mi můžete sdělit, kdy začíná v Těšovickém jaru divadelní představení. děkuji a přeji krásný zimní den.řeháčková

  0

  0
 3. miluška řeháčková, bítov napsal:

  0

  0

  Dobrý den pane Řeháčku, mám dotaz zda mi můžete sdělit, kdy začíná v Těšovickém jaru divadelní představení. děkuji a přeji krásný zimní den.řeháčková

  0

  0
 4. Jiří Binar napsal:

  0

  0

  Dobrý den,pane starosto,
  chtěl bych vznést dotaz nebo prosbu týkající se možné úpravy stromů u silnice z Těškovic směrem do Panského mlýna. Vím, že tam taky jezdíte, tak určitě víte, o co kráčí:

  Směrem z Těškovic dolů za 90° zatáčkou po pravé straně hned těsně u silnice je celá řada vzrostlých stromů a táhne se až skoro k mostku u potoka. Pokud se v tomto úseku míjí proti sobě jedoucí auta a zrovna v místě, kde jsou tyto stromy, tak řidiči na straně stromů mají co dělat, aby aby se tam bez problémů minuli. Ještě horší to je při setkání s autobusy, či jinými většími a nákladními vozy. Je to tam dost riskantní úsek co se týče bezpečnosti.

  Chtěl bych se touto cestou zeptat, zda by bylo možné zajistit (někdy) odstranění těchto stromů z důvodu bezpečnosti provozu. Vím, že pracovníci lesů umí tyto stromy vykácet a odstranit způsobem, že kmeny vyřežou do roviny se zemí, takže se nemusí vytrhávat kořeny.
  Taková úprava byla provedena rovněž mezi obcemi Vyškovice – Hrabství. kde byl totožný problém.

  Vím, že je to v lese a někdo by mohl namítat něco o ekologii atd, ale v tomto případě si myslím, že to s životním prostředím nemá co dělat a tomu lesu těch pár stromů vůbec neuškodí.

  Nechtěl bych být špatným prorokem, aby se pak začalo něco dělat, až se tam v důsledku dopravní nehody přihodí nějaké neštěstí. Nějaké dopravní nehody už tam v minulosti byly (a zrovna v té zmiňované zatáčce do stromu).
  Děkuji za případné řešení.

  0

  0
  • Martin Sedlák, starosta obce napsal:

   0

   0

   Dobrý den a děkuji za váš podnět, kterým se budeme zabývat ve vazbě na rekonstrukci povrchu komunikace od Těškovic směrem do Kyjovic, kde stav komunikace resp povrchu je havarijní a pokud se bude opravovat most přes potok tak by bylo vhodné zařadit do opravy i komunikaci. Uvidím co mi sdělí na Správě silnic. Až budu mít info tak dám vědět. M. Sedlák

   0

   0
 5. Hana napsal:

  0

  0

  Dobrý den, prosím mohlo by být umeteno sklo, které je poslední dobou stále kolem popelnic na tříděný odpad u obchodu? Děkuji. Kračmarová H.

  0

  0
 6. Josef Polach napsal:

  0

  0

  Dobrý den Pokud by měla obec zájem nabízí Arriva pronájem autobusu RTO lux .25 kč prázdné kilometry 50 kč plné kilometry 35 kč čekání 15 minut

  0

  0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

*