Obec Těškovice
Těškovice

Nový dopravní automobil pro jednotku sboru dobrovolných hasičů

Pořízení nového dopravního automobilu pro jednotku požární ochrany sboru dobrovolných hasičů

CÍL PROJEKTU:

Cílem dotace bylo pořízení nového dopravního automobilu do vybavení jednotky požární ochrany sboru dobrovolných hasičů obce Těškovice – zlepšení materiálního vybavení zásahové jednotky obce Těškovice. Realizací projektu ve fázích – podání žádostí o dotaci, úspěšné získání dotací, organizace zadávacích podmínek pro výběr dodavatele auta, schválení přijetí dotací a vyhodnocení dodavatele auta zastupitelstvem obce, podpisy smlouvy a vlastní realizace dodání automobilu - byl splněn účel celé akce a bylo dosaženo naplnění předpokladu zlepšení materiálně technické základny SDH Těškovice a vybavení zásahové jednotky obce Těškovice.

ODŮVODNĚNÍ PROJEKTU:

ÚČEL PROJEKTU: zlepšení materiálně technického vybavení

TERMÍN ZAHÁJENÍ PROJEKTU:        1. 1. 2022

TERMÍN UKONČENÍ PROJEKTU:       30. 6. 2022