Rozpočet na 2012

Schválený rozpočet pro rok 2012 – PDF.

V komentářích níže můžete vyjádřit svůj názor na hospodaření obce, přidat návrh na zlepšení apod.

Katka     20. 2. 2012, 19.03
Dobrý den, na zahradě u mateřské školky by se mohlo udělat více možností pro děti.V létě tam děti tráví celé dopoledne – na pískovišti.Tak by tam mohla být nějaká houpačka a skluzavka (stačí dát nové schůdky alespoň) .Více není třeba je to na hřišti.Ale toto by měl být základ .
občan     23. 2. 2012, 17.39
Byla by škoda zrušit den obce,přece jen má nějakou tradicí.Jen je škoda,že se den obce stal dle mého názoru moc komerčním,pro složky jen vidina zisků a pro všelijáke pouliční prodejce jak by smet.Prvním ročníkům se nic nevyrovná.To byla ještě obecní akce,teď už je i moc lidí (hlavně cizích),teď už to ztratilo to kouzlo.Toť můj názor.
Lenka     27. 2. 2012, 7.06
Dobrý den, souhlasím s názorem občana, že by se té komerce na Dni obce mělo ubrat. Není mi jasné, proč jsou zváni prodejci s brakem, který se nabízí na každé tržnici. To, že se složky snaží získat alespoň nějaký zisk, bych řekla, že je OK. I to, že se akce účastní spousta cizích lidí. Loni jsem pozvala známé, aby se mohli přesvědčit, že i malá obec má bohatý kulturní život a že ještě dnes lidé dokážou něco společně dát dohromady. Byli nadšení. Vše je o penězích, pochopitelně, ovšem při troše skromnosti se dá i taková akce zorganizovat tak, aby byla důstojnou vizitkou pro obec a nezruinovala rozpočet. Bylo by škoda takovou akci úplně zrušit. Přece je to už taková “fajna” tradice.
Polášek     29. 2. 2012, 8.06
Budova OU by si zasloužila nové okna a modernější topení.
KD bych taky vybavil novými okny.
Přimlouvám se za “myčku ” do KD.
Ale na tom už se na OU pracuje, tedy vše.
Zdravím a držím palec. J.Polášek
Lenka Žvaková     2. 5. 2012, 15.08
Bylo by krásné, kdyby se podařilo vybudovat kanalizaci a kdyby místo prašných cest byly “neprašné” (např. asfaltové). Ke dni obce souhlasím s níže uvedeným příspěvkem paní Lenky z 27. 2. 2012.