Sokol

Tělovýchovná jednota


Jednota zajišťuje organizovaný sport v obci. U okresního sdružení Českého svazu tělesné výchovy jsou registrovaná tato sportovní odvětví: fotbal, silový trojboj, lední hokej a aerobik.

Kontakt:

Předseda Tomáš Krayzel, Těškovice 17, 747 64


Fotbal – TJ Sokol Těškovice

Muži hrají Okresní přebor – sk. A okresní soutěže Opava. Okresní soutěž hraje i mužstvo starších žáků. Výsledky jednotlivých utkání mužů a starších žáků i s reportážemi pana Martina Šenka…

Hokej – HC Kozel

Družstvo mužů hraje okresní soutěž pod názvem HC Kozel Těškovice. Vedoucí oddílu je Tomáš Krayzel, Těškovice 17, 747 64. Veškeré informace o hokejovém klubu naleznete na jeho oficiálním webu www.kozelteskovice.estranky.cz….

Silový trojboj

Družstvo mužů je účastníkem extraligy ČR a již řadu let dosahuje špičkových výkonů na úrovni republiky, ale i Evropy či světa. Vedocí oddílu je Vladimír Hořínek, Těškovice 146, tel.: 553…


Aktuální info

TJ Sokol Těškovice – Frýdlant – Vision Nutrition RAW 2019

Dne 30. června proběhla ve Frýdlantu v Čechách prestižní soutěž Vision Nutrition RAW 2019 za účasti 68 nejlepších českých juniorů a dorostenců. Naši 2 juniorští závodníci nezklamali a podali pěkné výkony. Danielu Hulovi jen těsně unikl bronz v kategorii do 74 kg za výkon 495 kg v silovém trojboji a Vojtěch Sýkora pak obsadil 6. příčku v kategorii do 83 kg za výkon 510 kg.

Srdečně gratulujeme