Turnaj energetiků

Turnaj energetických GIGANTŮ – 2010

ČEZ – ČEPS – SAG ELV

V rámci dlouhodobé tradice MINI fotbalu energetických GIGANTŮ proběhl, po opět strastiplné cestě přípravy – vhodného termínu pro všechny zúčastněné účastníky, tento MiniTurnaj. Bohužel nám podzimní počasí nepřálo a za deštivého – sychravého počasí, díky všem zúčastněným – natěšeným hráčům všech mužstev, jsme tento Mini Turnaj odehráli.
V prvním zápase nastoupili ČEPS – ČEZ (4:3):
V tomto úvodním zápase nastoupil ČEZ v rychlém tempu a počáteční tlak byl zakončen brankou na 0:1. ČEPS se však herně zvednul, vyrovnal na 1:1 a poté dokonce navýšil na 3:1. Závěr utkání byl však velmi otevřený a byl nakonec dohrán v hektickém výkonu na konečných 4:3 ve prospěch ČEPSu.
Ve druhém utkání nastoupili ČEZ – ELV (1:0):
V tomto zápase byl jasně lepším a aktivnějším mužstvem SAG ELV, ale bez střeleckého zakončení a koncovky. Výborně zachytal gólman ČEZu, který mužstvo pod tlakem podržel. Výsledkem celého utkání byla ojedinělá šance ČEZu, kterou s přehledem proměnil „hostující“ V. K. na konečných 1:0. Toto utkání provázely velmi emotivní emoce, které hlavní SUDÍ udržel „na uzdě“.
V posledním utkání nastoupili „rozehřátí“ SAG ELV proti „zmrzlým“ ČEPS (2:2):
SAG ELV byli v tomto utkání aktivnějším mužstvem a zatlačili ČEPS do defenzívy. Jenže branky dávali hráči ČEPSu, a to po rychlých akcích na 0:2. Soupeř si však herně a fyzicky udržel svoje herní tempo, a díky svému důrazu snížil na 1:2, a následně – i přes výborný výkon gólmana ČEPSu, vyrovnal na konečných 2:2.

Konečná tabulka:
Těškovice 30. 9. 2010 ČEZ ČEPS SAG ELV Body Skóre
ČEZ 3:4 1:0 3 b. 5:3
ČEPS 4:3 2:2 4 b. 6:5
SAG ELV 0:1 2:2 1 b. 2:3

Díky velké nepřízni počasí – nebyla provedena fotodokumentace.