Tenis Těškovice

OPEN TESKOVICE – tenisový turnaj ve čtyřhře „O pohár starosty obce“

První ročník se konal v průběhu roku 2004. Turnaj se hrál původně jen mezi místními borci, kteří pocítili nutnost znát toho nejlepšího z nich ve čtyřhře a aktivně si zasportovat s notnou dávkou adrenalinu z vítězství.
Jako už spousta důležitých klání v minulosti, i tento turnaj, začal vlastně kvůli touze mužů stanout na vrcholu. V tomto případě na vrcholu tenisového žebříčku v Těškovicích.

Vítězové

r. 2004: Lazecký P., Lindovský M.
r. 2005: Lasák J., Šerk M.
r. 2006: Schaumann P., Heiser J.

Ročník 2007

Vážení přátelé tenisu, v měsíci červenci byl oficiálně ukončen turnaj ve čtyřhře se stanovením počtu bodů dle propozic turnaje a v tabulce jsou zobrazeny konečné výsledky turnaje. Boje byly mnohdy nelítostné, ale vždy zvítězil sportovní duch zúčastněných.

Zde jsou výsledky:
1. místo – Heiser J., Schaumann P. – obhajoba loňského vítězství
2. místo – Hoza R., Nohel K.
3. místo – Sýkora D., Režný D.
Blahopřejeme vítězům a těšíme se na závěrečný dvoudenní turnaj všech zúčastněných. Děkujeme pořadatelům turnaje Radkovi Hozovi a Kamilovi Nohlovi za zorganizování turnaje a věřím, že se všichni těší na další ročník v příštím roce.
Tenis se ovšem v obci nepřestal s ukončením turnaje hrát, opět vládnou na kurtu líté boje mezi „dvojkami“ a „trojkami“ apd., které jsou již odvázanější od povinnosti vyhrát a získat body, avšak pivo platící prohraný tým vítězi chutná dvakrát lépe.
S pozdravem všem tenisovým fandům, zdar příštímu ročníku.

Starosta obce
Konečné výsledky v ročníku 2007 – pdf

…a pár fotek z ročníku 2006