Výsledky utkání - DOROST - Jaro 2006/2007

Kylešovice - Těškovice 3:0 kontumačně

K závěrečnému utkání jarní části sezóny 2006/2007 jsme přijeli na hřiště (umělá tráva) mužstva Kylešovice, a to na naplánovaný začátek hrací doby v 17:00 hod. K našemu úžasu jsme od místních funkcionářů zjistili, že domácí mužstvo má udělenu "výjimku" a utkání se mělo odehrát ve 14:45 hod. Delegovaný rozhodčí tedy plánované utkání pro nepřítomnost našeho mužstva ukončil, a to po uplynutí čekací doby 20 min. Naše mužstvo tedy prohrálo kontumačně 3:0 a bude muset zaplatit OFS Opava pokutu za nesehrání mistrovského utkání a pořadatelům za přípravu hřiště.

Otázkou je, zda jsme byli či nebyli o změně termínu včas informováni, nebo došlo ke změně termínu v průběhu jarní části soutěže, nebo došlo k chybě již při zpracování termínů před začítkem jarní části soutěže 2006/2007.

Těškovice – Služovice 5:5 (2:2)

9. 6. 2007

Závěrem chci poděkovat všem hráčům za výborný bojovný a hlavně herní výkon. Bylo to důstojné rozloučení s domácím publikem, a pokud budeme s takovým nasazením sehrávat další mistrovské zápasy – tak není důvod „odpočívat“ na dně tabulky, ale šplhat směrem vzhůru.

Děkuji všem zúčastněným skalním i ostatním fanouškům (hlavně fanynkám), kteří vytvořili skvělou diváckou kulisu a svými hlasivkami „hnali“ naše mužstvo k již výše předvedenému hernímu výkonu.

Suché Lazce - Těškovice 3:0 (0:0)

3. 6. 2007

Branky: 0

Spousta hráčů si taky musí konečně uvědomit, že je rozdíl v několika zásadních faktorech fotbalové hry a přístupu k ní.
- jenom trénovat, či dobře trénovat
- přijít, či dokonce nepřijít na zápas (nejsem v základní sestavě)
- aktivně odehrát zápas, nebo ho jenom "odchodit"
- "prodat" úsilí, snahu a volný čas trenérů (funkcionářů) v dobrý herní výsledek!

V. Heraldice - Těškovice 2:2 (0:0)

19. 5. 2007

Branky: Radim Bárta – 1x, VIKY – 1x

Naše „mužstvo B“ předvedlo bojovný a pohledný fotbal, sice s místy nepřesnými kombinačními přihrávkami, ale dokázalo, že fotbal hrát umí, a že nikdo z kádru 19-ti hráčů, nemá místo v základní sestavě jisté!!!

Těškovice – Malé Hoštice 0:3 (0:1)

12. 5. 2007

Branky: 0

Závěrem je nutné konstatovat, že mužstvo, oproti minulému kolu, zahrálo jen průměrný výkon, a za to se body bohužel nezískávají. Byli jsme lepším a aktivnějším mužstvem, ale bez střeleckého zakončení a brankového efektu. Dalším negativním faktorem tohoto utkání byl hlavní – nepřesný, vyplašený a zmatený SUDÍ, který toto utkání svým výkonem totálně „dorazil“.

Melč - Těškovice 1:0 (0:0)

5. 5. 2007

Branky: 0

Závěrem je nutné konstatovat, že jsme byli vyrovnaným soupeřem a ve druhém poločase i lepším mužstvem. Konečně jsme se prosadili herně, nasazením, bojovností a střelbou. Škoda, že jsme si domů nepřivezli alespoň 1 bod., který jsme si určitě zasloužili.

Těškovice – Vávrovice 0:4 (0:3)

28. 4. 2007

Branky: 0

Závěrem je nutné konstatovat, že jsme narazili na velmi kvalitního, sehraného a vyspělého soupeře, který má ambice na postup do krajské soutěže. Naopak naše mužstvo sehrálo jako celek velmi podprůměrný zápas, kde neplnilo taktické pokyny, dělalo chyby, nebojovalo a zápas prostě „jenom odehrálo“, a tak to dále nejde!!!

Toto bude mít následek výměnu trenéra nebo určitých hráčů!!!

Litultovice - Těškovice 3:1 (1:0)

21. 4. 2007

Branky: Vojta Vavrečka

Závěrem je nutné konstatovat, že po slabém výkonu v prvním poločase, následoval výrazně zlepšený poločas druhý, a to díky zvýšené bojovnosti, nasazení a důrazu. Zápas rozhodly naše hrubé chyby v obranné fázi, slabá koncovka a zkušenosti. Dalším rušivým elementem na hřišti, který silně ovlivnil zápas, byl mladý – ambiciózní – jednostranný – drzý SUDÍ. A to jsme nehráli na „prajské“. A vo, vo, vo tom to je – vesnický (český) fotbal.

Pustá Polom – Těškovice 2:0 (1:0)

14. 4. 2007

Branky: 0

K tomuto "DERBY“ jsme měli zajíždět dle objednávky na autobusovou dopravu s širokou podporou fanoušků a fanynek. Bohužel autobus nebyl včas přistaven k odjezdu a naše mužstvo muselo narychlo použít náhradní automobilové řešení, a tím také zajistit odvoz „hrstce fanoušků a fanynek“, kteří naše mužstvo přišli hlasivkově podpořit.

Domácí mužstvo začalo utkání aktivněji a po rohovém kopu, nedostatečném pokrytí soupeře ve vlastní šestnáctce, jsme v cca. 10 min. utkání inkasovali na 1:0. Po obdržené brance jsme byli ve hře vyrovnaným soupeřem, ale bez brankového efektu – špatná koncovka.

Druhý poločas byl obrazem toho prvního, vyrovnaná hra a opět inkasovaná branka po standardní situaci (rohový kop), opět špatné pokrytí soupeře a branka na konečných 2:0.

Závěrem je nutné konstatovat, že jsme byli vyrovnaným soupeřem, ale doplatili jsme na nezkušenost v obranné hře a špatnou koncovku ve střeleckém zakončení. Soupeř naopak využil z minima maximum. Velmi dobrý výkon předvedl Lukáš Kucsera, Tomáš Krčmář a Václav Vyležík (zbytek mužstva sice podal bojovný výkon, ale herně to neklapalo). Doufejme, že se koncovka a herní projev mužstva v průběhu jarní části soutěže výrazně zlepší, a fanoušci se tak dočkají „brankových hodů“ a vítězství.

Těškovice – Budišov n/B. 0:3 (0:3)

7. 4. 2007

Branky: 0

Závěrem je nutné konstatovat, že jsme měli více ze hry z 2/3 zápasu, ale soupeř využil svojí produktivity a z 3 přímých střel na branku skóroval - 3x. Bohužel fotbal se nehraje na krásu, ale na branky.

Děkuji mužstvu za herní a bojovný výkon (i za nepříznivého stavu), a doufám že síla tohoto našeho mužstva se ukáže v následujícím zápase – DERBY v Pusté Polomi (autobusový zájezd, na který všechny srdečně zveme).

Těškovice – Pustá Polom 1:1 (0:0)

I. Jarní přípravný zápas, 10. 3. 2007

Branky: Jiří Dluhoš

Toto 1. přípravné jarní utkání „DERBY“ s mužstvem Pusté Polomi, jsme sehráli na velmi dobře připraveném a uhrabaném terénu, za který je nutné pořadatelům poděkovat. Vzhledem k náhlé změně počasí, dešti a prudkému ochlazení se však bohužel utkání odehrálo na mokrém a blátivém terénu, kterému odpovídal taky celkový průběh zápasu. Obě mužstva se teprve postupně sehrávaly a po zimní přípravě hledaly optimální formu a souhru s míčem.

V cca. 16. min. jsme inkasovali po chybě v obranné fázi a bylo to 0:1. Do konce poločasu jsme však po chytrém lobu J. Dluhoše vyrovnali na 1:1.

Druhý poločas byl obrazem toho prvního, tj. bojovné výkony obou mužstev - na úkor techniky a hlavně boj s terénem a počasím. Utkání nakonec skončilo spravedlivou remízou 1:1.