Výsledky utkání - DOROST - jaro 2010

Žimrovice - Těškovice 3:3 (2:1)

Dohrávka 13. 6. 2010

Branky: P. Lazecký – 2x, V. Kudrna – 1x

Tento výsledek nám tak zaručuje i vzhledem k dohrávkám, konečné 3. místo v okresní soutěži OFS Opava v soutěžním ročníku 2009/2010.


Těškovice - Jakartovice 7:0 (3:0)

12. 6. 2010

Branky: D. Illík – 2x, V. Kudrna – 2x, V. Vavrečka, J. Šenk, J. Mikl – 1x

Těškovice – Litultovice 4:0 (2:0)

29. 5. 2010

Branky: Vojta Vavrečka – 2x, Matěj Krayzel, Michal Hoza

Komárov - Těškovice 1:2 (1:2)

1. 5. 2010

Branky: Jakub Solnický, Danek Juchelka

Na závěr je nutné konstatovat, že jsme měli na „větším“ hřišti místy problémy s pokrytím soupeře, zejména ve středu hrací plochy. Na straně druhé jsme domácí jasně předehnali ve střeleckých příležitostech a standardních situacích, kterým bohužel chybělo někdy v zakončení i trochu štěstí. Děkuji hráčům za předvedený herní výkon, bojovnost a disciplinovanou kázeň.


Těškovice – Služovice 7:1 (3:1)

24. 4. 2010

Branky: Danek Juchelka – 3x, Viktor kudrna, Dalibor Illík, Libor brož, Jakub Solnický – 1x

Na závěr je nutné konstatovat, že jsme byli lepším mužstvem a zaslouženě zvítězili. I přes toto vítězství, dobré herní kombinace, vč. pěkných branek, jsme „zahodili“ spoustu dalších jasných tutovek, zejména po našich dlouhých autových vhazováních. Místy jsme nedotáhli dobře rozběhnuté akce, a to nepřesnou finální přihrávkou či střeleckým zakončením. Příští utkání hrajeme v Komárově, na širším a delším přírodním terénu, kde se doufám naše mužstvo herně a střelecky taky prosadí.


Těškovice – Moravice 13:0 (7:0)

17. 4. 2010

Branky: Viktor Kudrna – 3x, Venca Vyležík, René Hoza, Jan Šenk, Michal Hoza – 2x, Vojta Vavrečka, Martin Hrebík – 1x

Co říci na závěr: Odevzdaný a slabý výkon soupeře, průměrný a místy laxní výkon našeho mužstva, 2 dlouhodobě zranění naši hráči, nudný výkon hlavního sudího, vč. pomezních, a nakonec místy i znudění fanoušci, které snad jen potěšil brankový ohňostroj, který však mohl být daleko silnější.


Těškovice – Budišov n/B. 2:2 (2:0)

10. 4. 2010

Branky: Dalibor Illík, Venca Vyležík

Závěrem je nutné konstatovat, že si naši hráči po nedůstojném výkonu v prvním mistrovském utkání a silné kritice trenéra vzali jeho slova k srdci. Zlepšila se tak účast na trénincích, tím i tréninky samotné, vč. přístupu hráčů. Výsledkem byl velmi dobrý kolektivní výkon celého mužstva, vč. herního nasazení a bojovnosti – a to proti kvalitnímu soupeři. Děkuji touto cestou všem věrným a skalním fanoušků, kteří přišli v tomto extrémním počasí hlasivkově podpořit naše mužstvo a děvčatům za jejich obsluhu v „ČAJOVNĚ“.


Těškovice - Zlatníky 2:5 (2:1)

3. 4. 2010

Branky: Michal Hoza, Jan Šenk

Závěrem je nutné konstatovat, že nás soupeř předčil v bojovnosti, důrazu a hlavně v proměňování nabídnutých brankových šancí - po naších hrubých chybách. Když k tomu připočteme několik našich jasných neproměněných „tutovek“ po autových vhazováních, tak máme na čem stále pracovat. Domácí prohru lze také přičíst fyzické únavě několika hráčů základní sestavy po dopolední účasti na florbalovém turnaji SDH v Dolní Lhotě.

M. Š.