Výsledky utkání - Muži - podzim 2014

Raduň - Těškovice 5:1 (2:0)

1. 11. 2014

Branky: Ondra Strojil

K poslednímu utkání podzimní části, jsme zajížděli na hřiště Raduně. Hrálo se v 10:00, takže hřiště bylo mokré a dělal nám problém těžký terén.

První poločas se nám vůbec nepodařil. Nedokázali jsme zpracovat balón, nedokázali jsme si přihrát ani na dva metry. Z toho plynul skoro celopoločasový tlak domácích na naší branku, ve které nás několikrát podržel dobrými zákroky Filip Koníček. Pár šanci jsme si přece jen vytvořili po dlouhých výkopech Filipa Koníčka a zabíhání za obranu hostů. Bohužel jsme nedokázali ani jednu šanci proměnit. Poločas tedy skončil 2:0.

Do druhé půle jsme vstoupili lépe. Celkem se naším hráčům dařila kombinace. Dokázali jsme se dostávat do šancí. Tu největší měl Zdenek Přibyl, který utekl po lajně a střelou kolem vybíhajícího gólmana trefil spojnici tyče a břevna. Rozhodčí nejprve gól uznal, ale po konzultaci s pomezním byl gól neuznám. V této fázi utkání jsme byli lepším týmem. Bohužel v zápětí jsme inkasovali na 3:0. Podařilo se nám snížit na 3:1 chytrou střelou Ondry Strojila, který z 25 metrů přehodil domácího gólmana. V závěru utkání jsme inkasovali další dvě branky. Utkání skončilo 5:1.

Utkání nemuselo skončit takovýmto výsledkem, bohužel jsme nedokázali proměnit šance, které jsme měli.

Chci poděkovat týmu za podzimní část.

Zpráva z tohoto zápasu, vč. tabulky jako pdf.

Michal Hoza

Těškovice – M.Lazce 9:1 (6:0)

25. 10. 2014

Branky: 2x - Filip Koníček, Bohdan Sroka, Patrik Schaumann, 1x - Vladimír Šenk, Zdenek Přibyl, Ondřej Strojil

V dalším utkání jsme přivítali na domácím hřišti Mokré Lazce. Do utkání jsme šli s tím, že jsme chtěli odčinit dvě předešlé prohry po nepřesvědčivých výkonech.

Do tohoto utkání jsme vstoupili lépe než hosté. Po pěti minutách jsme se dostali do vedení 1:0 když se trefil Patrik Schaumann, ke kterému se odrazil míč a zakončil pod břevno. V 10.minutě navýšil na 2:0 Vladimír Šenk, který se dostal k odraženému míči po rohovém kopu. Další gól přidal po pěkné rychlé akci Bohdan Sroka (3:0). Na 4:0 zvyšoval Ondra Strojil pěknou střelou z voleje, po krásném centru Daniela Maretha. Další góly do konce první poločasu přidali Bohdan Sroka a Patrich Schaumann. Poločas skončil 6:0.

Druhý poločas se odehrával stejně jako první - na polovině hostů. Přes několik obrovských šancí se nám podařilo vstřelit jen tři branky, když se dvakrát trefil Filip Koníček a krásnou střelou z 25 metrů Zdenek Přibyl. Hosté dokázali potrestat jednu naší malou chybu a upravili stav utkání na konečných 9:1.

Chtěl bych týmu poděkovat za pěkný výkon i přes mnoho nevyužitých šancí.

Příští utkání: Raduň – Těškovice, Neděle 2.11.2014 v 10:00 hod.

Michal Hoza

Hor. Benešov - Těškovice 3:1 (1:1)

19. 10. 2013

Branky: Zd.Přibyl

K dalšímu utkání jsme zajížděli na hřiště prvního týmu tabulky Horního Benešova. Utkání doprovázel silný vítr, který při nákopech vracel míč zpátky na vlastní polovinu.

Do utkání jsme vstoupili velmi slibně. Domácí hráli proti silnému větru, který jim dělal problémy při odkopech. Během prvních 5. minut jsme si dokázali vytvořit dvě slibné šance, které bohužel skončily v náručí domácího gólmana. Hra se poté vyrovnala a hrál se útočný fotbal na obou stranách. Ve 20.minutě se po chybě v naší obraně dostali domácí do vedení 1:0. Naší dorostenci dokázali do poločasu vyrovnat na 1:1, když po pravé straně utekl Ondra Strojil a zpětnou přihrávkou vybídl Zdenka Přibyla, který nádhernou střelou do šibenice vyrovnal. Tímto výsledkem skončil první poločas.

Do druhého poločasu jsme nastoupili proti silnému větru, který nám od začátku dělal obrovské problémy. Z toho plynul obrovský tlak domácích. Po faulu v 55. minutě zahrávali domácí přímý kop a bylo to 2:1. Domácí byli po tomto gólu jasně lepší. Dále nás tlačili. Nám se proti silnému větru nedařilo odkopnout míč. Přesto jsme se do několika šancí dostali, ale nedokázali jsme dostatečně razantně zakončit. Největší příležitost na vyrovnání měl Daniel Mareth, který po faulu na Filipa Koníčka kopal penaltu, kterou bohužel neproměnil. V 80.minutě dostal Zdenek Přibyl červenou kartu a zápas jsme dohrávali v deseti. Bohužel jsme nedokázali vyrovnat a hosté v nastaveném čase upravili stav utkání na 3:1.

Chtěl bych i přes prohru poděkovat hráčům za bojovný výkon.

Michal Hoza

Těškovice - Šilheřovice 2:3 (0:1)

11. 10. 2014

Branky: Filip Koníček, Daniel Mareth

K dalšímu utkání jsme přivítali na domácím hřišti Šilheřovice. V úvodu utkání byli větší a urostlejší hostující hráči lepší. Nám vázla souhra mezi zálohou a útokem. Kazili jsme jednoduché přihrávky a jen nakopávali míče na půlku hostů. Z toho plynuly šance hostů, které dokázal Tadeáš skvělými zákroky zlikvidovat.

Ve 20. minutě, po zahrání rukou v pokutovém území, byla nařízená penalta ve prospěch hostů. Hostující hráč proměnil a bylo to 0:1. Obraz hry se do konce prvního poločasu moc nezměnil. Vytvořili jsme si několik šancí, ale nepodařilo se nás srovnat. Poločas skončil 0:1.

Do druhé půle jsme vstoupili lépe my. Začala se nám dařit kombinace a z toho plynuly první velké šance. Tu největší ještě Filip Koníček neproměnil, když obešel hostujícího golmana, ale bohužel netrefil prázdnou branku. O pár minut později už se nemýlil a přeloboval hostujícího gólmana. Bylo vyrovnáno 1:1. V 65. minutě se po faulu na Filipa Koníčka kopala penalta. K penaltě se postavil Daniel Mareth a otočil stav utkání na 2:1. Za tohoto stavu jsme byli lepším týmem. Následně měl dvě velké šance Marek Moravec, ale bohužel ani jednu neproměnil. Hosté srovnali 10. minut před koncem po závaru v šestnáctce na 2:2. Za stavu 2:2 chtěly oba týmy vyhrát. Hrál se fotbal nahoru dolů. Bohužel v nastaveném čase jsme inkasovali na 2:3 po rohovém kopu hostů. Po následném rozehrání bylo odpískán konec.

Chtěl bych hráčům poděkovat na výkon v druhém poločase, za který by si remízu určitě zasloužili.

Michal Hoza

Těškovice - Darkovice 3:2 (2:0)

4. 10. 2014

Branky: F.Koníček – 2x, A.Dluhoš

K dalšímu utkání jsme přivítali na domácím hřišti mužstvo z Darkovic. Urostlejší soupeř na nás hned od začátku utkání tlačil. Po úvodním tlaku soupeře jsme se začali dostávat do hry. Hned z první šance jsme dokázali dát gól, když Vojta Sýkora vybojoval uprostřed hřiště míč a vyslal Adama Dluhoše, který šel sám na gólmana a bylo to 1:0. Po tomto gólu byl soupeř zaskočený.

O pět minut později jsme zvýšili na 2:0, když se Vojta Sýkora dokázal zbavit dvou hráčů v rohu a přihrál Filipu Koníčkovi, který se na penaltě obtočil kolem obránce a zvýšil na 2:0. Tímto výsledkem skončil první poločas.

Druhý poločas začal stejně jako první. Soupeř nás tlačil, ale kromě několika střel z dálky se k ničemu nedostal. V 55. minutě po špatné rozehrávce hostujícího gólmana dostal k míči Adam Dluhoš, který přihrál na volného Filipa Koníčka a ten zvýšil do prázdné branky na 3:0. Naše další šance už bohužel gólem neskočily. Tu největší měl Adam Dluhoš, který s přímého kopu nastřelil tyč. V posledních 15. minutách jsme se pouze bránili, ale hosté si nedokázali vytvořit nějakou velkou šanci. O nulu Tadeáš přišel až minutu před koncem, kdy jsme nedokázali odkopnout míč a po následné střele hosté upravili stav utkání na 3:1. Bylo to utkání, kdy jsme se většinu zápasu bránili, ale dokázali využít šance.

Děkuju týmu za předvedený výkon.

Michal Hoza

Hněvošice - Těškovice 2:3 (1:1)

28. 9. 2014

Branky: Z

K dalšímu utkání jsme zajížděli na hřiště Hněvošic. V úvodu utkání jsme byli lepším týmem. Dařila se nám kombinační hra a soupeře jsme k ničemu nepustili. V 10. minutě se po přímém kopu Adama Dluhoše dostal k hlavičce Vladimír Šenk, která se štěstím doputovala až do sítě a bylo to 1:0.

Po tomto gólu jsme polevili, začaly se kupit nepřesnosti a vázla hra mezi obranou a zálohou. Z toho plynuly první šance domácích. Tu první Tadeáš krásným zákrokem zlikvidovat. Bohužel další šance už skončila v naší síti. Bylo vyrovnáno 1:1. Tímto výsledkem skončil i poločas.

Druhý poločas jsme začali špatně. Soupeř nás dál tlačil a dokázal otočit stav na 2:1, když Tadeáš neudržel míč v rukavicích a soupeř doklepl do prázdné branky. Za stavu dva jedna jsme začali soupeře jasně přehrávat. Výsledkem byly šance, které jsme bohužel neproměnili. V 75. minutě po rychlém brejku po ose Vladimír Šenk – Adam Dluhoš – Lukáš Tížek srovnal posledně jmenovaný na 2:2. Po tomto gólu jsme dále útočili a chtěli vyhrát. To se povedlo v 85. minutě, kdy se po střele Ondry Strojila odrazil míč od břevna k Adamu Dluhošovi, který doklepnul míč za brankovou čáru (2:3). Domácí měli v 90. minutě obrovskou šanci na vyrovnání, když hráč domácích střílel z pětníku. Tadeáš ale fantastickým zákrokem na brankové čáře míč do sítě nepustil.

Bylo to utkání dvou rozdílných poločasu. V prvním byli jasně lepší domácí. Ve druhém poločase jsme byli lepší my a dokázali utkání otočit na konečných 2:3.

Michal Hoza

Těškovice - Vřesina 7:0 (2:0)

branky: 3x – Dluhoš A., 2x – Přibyl Zd., Šenk Vl., Sýkora V.

M.Š.

Kozmice - Těškovice 2:3 (0:0)

14. 9. 2014

Branky: Zd.Přibyl, Vl.Senk, A.Dluhoš

K dalšímu utkání jsme zajížděli na hřiště Kozmic. Do utkání jsme nevstoupili vůbec dobře. Domácí tým nás přehrával ve všech směrech, z čehož plynuly nebezpečné brejky, které naše obrana dokázala se štěstím odvrátit.

Po dvaceti minutách už se skóre měnilo. Domácí využili několik chyb v naší obraně a bylo to 1:0. Po tomto gólu byli domácí stále aktivnější a tlačili na naší branku. Ke konci prvního poločasu si dokázalo vytvořit šance i naše mužstvo, když Adam Dluhoš nastřelil tyč. Naštěstí se nám povedlo vyrovnat do konce poločasu, když se ke zpětné přihrávce Ondry Strojila dostal Zdenek Přibyl a jeho střela skončila v síti. Poločas 1:1.

Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe, když po pěti minutách otočil stav utkání Vladimír Šenk, který se dostal k odraženému míči v šestnáctce, a bylo to 1:2. Za stavu 1:2 jsme byli lepším týmem, bohužel naše šance skončily vedle branky nebo na tyči. V 70. minutě domácí vyrovnali po špatně zahraném přímém kopu a rychlém brejku na 2:2. Za stavu 2:2 se oba týmy nechtěly smířit s remízou a hrál se fotbal nahoru dolů. Sedm minut před koncem zahrával Vladimír Šenk přímý kop, který brankář domácích neudržel v rukavicích. K odraženému balónu se dostal Adam Dluhoš a doklepnul míč do prázdné branky na 2:3.

Utkání jsme vyhráli po těžkém boji 2:3, ale do výkonů z předešlých utkání měla naše hra hodně daleko.

Michal Hoza

Těškovice - Píšť 6:0 (4:0)

6. 9. 2014

Branky: 3x Adam Dluhoš, 1x Vladimír Šenk, 1x Bohdan Sroka, 1x Zdenek Přibyl

K dalšímu utkání nastoupilo naše mužstvo proti Píšti. Od začátku utkání náš tým diktoval tempo hry. Z toho plynuly šance, které jsme bohužel nedokázali proměnit.

Po čtvrt hodině hry se prosadil Zdenek Přibyl, který se ocitl sám před prázdnou brankou a otevřel skóre 1:0. To odstartovalo pětiminutovku, ve které se nám podařilo přidat další dva góly zásluhou Adama Dluhoše. Po dvaceti minutách byl stav utkání 3:0. Naší dorostenci i za tohoto stavu nepolevovali a dále tlačili na branku hostů. Po půl hodině hry se nám zranil Filip Koníček, který přihrál na první tři góly a musel být střídán. Do poločasu se nám podařilo zvýšit náskok na 4:0 po střele Vladimíra Šenka. V poločase jsme vedli 4:0.

Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil. Soupeř sice pohrozil několika střelami, ale ty naše obrana v čele s výborně chytajícím Tadeášem dokázala zneškodnit. Do konce zápasu si naší dorostenci výsledek v klidu pohlídali a přidali ještě dva góly, když se trefili Bohdan Sroka a Adam Dluhoš, který završil svůj hatrick.

Děkuji všem dorostencům za kvalitní výkon, který pokazilo jen zranění Filipa Koníčka, který si nezahraje 2-3 měsíce.