Výsledky utkání - MUŽI - jaro 2012

Radkov - Těškovice 2:6 (1:2)

16. 6. 2012

Branky: M.Hoza – 2x, M.Krayzel – 2x, T.Rek – 1x, L.Brož – 1x

Závěrem je nutné konstatovat, že jsme byli herně lepším a kombinačním mužstvem, které se postupem času střelecky prosadilo - proti celkově unavenému soupeři.

Tímto vítězstvím jsme získali v konečné tabulce ročníku 2011/2012 celkem 46.bodů a tím konečnou 4. příčku v celkového hodnocení.

Další článek z FotbalOpavsko.cz jako pdf.


Těškovice – Sosnová 4:1 (1:1)

9. 6. 2012

Branky: Šenk J, – 3x, Solnický J. – 1x

Závěrem je nutné konstatovat, že naše mužstvo podvedlo průměrný herní výkon, který se ve druhém poločase postupně zlepšoval, a to hlavně ve střeleckém zakončení. Stinnou stránkou tohoto mistrovského utkání byl absolutně „jalový“ výkon hlavního SUDÍHO, který byl v tomto zápase JEN rušivým elementem.


Čermná v/ Sl. - Těškovice 3:3 (2:1)

2. 6. 2012

Branky: Krayzel J. – 2x, Šenk J. – 1x

Štáblovice - Těškovice 3:1 (2:1)

19. 5. 2012

Branky: T. Rek

Těškovice - Moravice 1:1 (1:0)

12. 5. 2012

Branky: Jan Šenk – 1x

Závěrem je nutné konstatovat, že jsme narazili na velmi kvalitní mužstvo soupeře, které nás zaskočilo svým důrazem (místy i zbytečným) a kombinační celoplošnou hrou. Naše mužstvo podalo průměrný výkon a naše hra postrádala na rozdíl od předešlých utkání potřebnou jiskru a větší důraz. Remíza však byla pro obě strany spravedlivým výsledkem.

Další článek z FotbalOpavsko.cz jako pdf.


Dol.Životice – Těškovice 2:2 (0:1)

6. 5. 2012

Branky: Rek T. – 1x, Krayzel M. – 1x

Závěrem je nutné konstatovat, že šlo o velmi kvalitní fotbalové utkání z obou stran, kde domácí měli jistý postup do III.třídy a naše mužstvo bojovalo jen o konečné umístění v tabulce. Takže vlastně o nic NEŠLO, kromě SUDÍHO, který si přijel „přivydělat“. Nebýt sprostých zákroků domácích mladých hráčů, tolerovaných neschopným hlavním SUDÍM, mohli jsme si užít celkem hezký prodloužený víkend.

Další článek z FotbalOpavsko.cz jako pdf.


Těškovice – Vávrovice „B“ 8:3 (4:0)

28. 4. 2012

Branky: Solnický J. – 3x, Illík D. – 2x, Šenk J., Lazecký P., Vavrečka V. – 1x

Závěrem je nutné konstatovat, že jsme měli herní a střeleckou převahu, proti výborně chytajícímu brankáři hostů, spolu s 10-ti bránícími hráči zalezlými do vlastní šestnáctky. Po střeleckém a gólovém „namlsání“ jsme bohužel natolik zbytečně otevřeli hru, kterou soupeř potrestal 3 brankami!!! Nutno zdůraznit, že jsme min. dalších 8–10 branek neproměnili, buď vlastní chybou nebo nás prostě vychytal hostující gólman.

Další článek z FotbalOpavsko.cz jako pdf.


Palhanec - Těškovice 0:5 (0:2)

21. 4. 2012

Branky: T. Rek – 2x, J.Kryzel, D.Illík, Otmar-1x

Závěrem je nutné konstatovat, že jsme agresivního a místy sprostého soupeře přehráli kombinační hrou a hlavně střeleckým zakončením. Po zásluze si tak naše mužstvo, resp. TORZO našeho mužstva, odvezlo velmi cenné 3.body. „Prostě okopání a dokopáni jsme byli - jako ta nejlépe připravená jarní zahrádka“.

Článek z FotbalOpavsko.cz jako pdf.


Těškovice – Klokočov 3:0 (1:0)

14. 4. 2012

Branky: Šenk Jan, – 1x, Vavrečka Vojta, – 1x, Rek Tomáš – 1x

Závěrem je nutné konstatovat, že jsme odehráli velmi dobré utkání proti kvalitnímu soupeři. Je pravdou, že jsme si výhru museli vydřít, ale díky systematické kombinační hře, aktivní střelbě a důrazu v osobních soubojích, jsme si 3.body zasloužili.


Deštné - Těškovice 0:2 (0:0)

7. 4. 2012

Branky: Krayzel M. - 1x, Lazecký P. – 1x

Závěrem je nutné konstatovat, že šlo o vyrovnané utkání, ve kterém jsme byli - ale až ve druhém poločase, herně lepším mužstvem. Zbytečné jsme se přizpůsobili hře domácích, kteří jenom nakopávali míče za naší obranu. Tím jsme vynechávali naší záložní řadu a tak jsme hráli místy KOPANOU, stejně jako domácí. Naštěstí rozhodly toto utkání naše velmi dobré kombinační akce, vč. střeleckého zakončení.


Těškovice – Holasovice “B“ 5:0 (1:0)

31. 3. 2012

Branky: Sýkora D. – 2x, Šenk J – 1x, Vavrečka V. – 1x, Rek T. – 1x

Závěrem je nutné konstatovat, že i přes místy nekoncentrovanou hru jsme byli kombinačně a střelecky lepším mužstvem, a po zásluze zvítězili. Velmi dobrý výkon předvedl hlavní SUDÍ z Dolního Benešova, který tak přispěl k hladkému průběhu tohoto těžkého utkání. Velké díky patří také skalním fanouškům, kteří i v malém počtu - v extrémních klimatických podmínkách, vytvořili velkou hlasivkovou fotbalovou kulisu. Fotografie z utkání naleznete ve fotogalerii.


Melč - Těškovice 0:8 (0:5)

24. 3. 2012

Branky: Vavrečka V. – 3x, Krayzel J. – 2x, Kubesa K., Illík D., Solnický J. – 1x

Závěrem je nutné konstatovat, že jsme byli herně lepším a kombinačním mužstvem, které se vyrovnalo s důrazem a místy agresivitou soupeře, vč. krtinců na hřišti a zaslouženě zvítězili (domácí navíc fyzicky odpadli). Doufám, že tato „první herní jarní vlaštovka“ nebude poslední.

M. Š.