Čermná ve Slezku - Těškovice 0:3

15. 6. 2013

Branky: „M.Krčmář, D.Illík, M.Krayzel“

K O N T U M A Č N Í V Ý S L E D EK !!!

Domácí mužstvo se sešlo JEN v 6-ti hráčích, a po nutném vypsání Zápisu o utkání z obou stran a dodržení řádné čekací doby 20 min. - delegovaný hlavní SUDÍ utkání podpisem obou kapitánů a vedoucích tento zápas ukončil. Naše mužstvo pak přejelo do Klokočova na utkání mezi Klokočovem a Štáblovicemi, kde sledovalo konec utkání, ve kterém Klokočov zvítězil 3:2. Klokočov tímto vítězstvím „pomohl“ Těškovicím k definitivnímu udržení 2. místa v tabulce, a to i před posledním utkáním JARA ve Štáblovicích. Bude toto 2.místo – POSTUPOVÉ ???

Těškovice - Sosnová 7:2 (0:0)

13. 6. 2013

Branky: M.Hoza – 2x, D.Sýkora, M.Krayzel, J.Šenk, Miky, Reček

Co říci závěrem: Soupeř dokud stačil fyzicky, tak v prvním poločase uplatni svoji typickou agresivní hru, se kterou jsme měli místy problémy. Naštěstí jsme se ve druhé půli herně rozjeli a systematickou hrou soupeře přehráli. Velmi dobrý výkon odvedl hlavní sudí, který eliminoval svým výkonem tvrdou - místy sprostou hru hostů.

Radkov - Těškovice 0:10 (0:1)

8. 6. 2013

Branky: M.Hoza – 2x, Oťas – 2x, J.Krayzel, M.Krayzel, Reček, Miky, D.Illík, K.Kubesa

Co říci závěrem: První poločas na neregulérním terénu jsme se seznamovali s podmínkami na „hřišti“. Druhý poločas se odehrál na polovině „s nižším porostem“, a díky pasům a zlepšenému zakončení, jsme se proti fyzicky odpadlému soupeři, střelecky prosadili.

Branky: M. Krayzel, K. Kubesa, J. Šenk, D. Illík

Závěr: Naše rychlá branka v úvodu utkání soupeře „nalomila“. Naše systematická hra a tím i následné vyloučení hostujícího hráče přispělo ke vstřelení dalších 3.branek. Výborný výkon předvedl hlavní SUDÍ, který toto klíčové utkání s přehledem ukočíroval. Poděkování patří také všem skalním i ostatním fanouškům, kteří vytvořili vynikající fotbalovou kulisu, vč. nových zvukových efektů.

Palhanec - Těškovice 0:1 (0:0)

11. 5. 2013

Branky: MIKY

Závěrem je nutné konstatovat, že na takovém terénu nelze kombinovat naši hru. Soupeř hrál velmi tvrdě a místy i agresivně, a to za přihlížení hlavního-znuděného sudího. Přivezené 3.body jsou tak velmi cenné.

Těškovice – Melč 1:1 (0:1)

8. 5. 2013

Branky: D.Illík

Těškovice – Vávrovice „B“ 4:2 (0:1)

4. 5. 2013

Branky: D.Illík, V.Vavrečka, J.Šenk, Miky

Co říci závěrem: Soupeř prakticky ohrozil naší branku JENOM - 3x, ale dal 2.branky. Naše mužstvo systematicky tvořilo hru a muselo trpělivě čekat na proměnění jednotlivých brankových šancí, proti přehuštěné obraně hostů a vynikajícímu gólmanovi.

Holasovice „B“ - Těškovice - 0:4 (0:1)

27. 4. 2013

Branky: M.Krayzel – 3x, J.Šenk – 1x

Závěrem je nutné konstatovat, že jsme byli jasně lepším kombinačním mužstvem a zaslouženě vyhráli. Škoda těch neproměněných brankových šancí, které jsme nevyužili (terén).

Těškovice - Moravice 6:1 (3:0)