Výsledky utkání - Muži - jaro 2014

Slávia Opava „B“ - Těškovice 1:4 (0:2)

22. 6. 2014

Branky: M.Krayzel – 2x, J.Šenk, T.Rek

Závěrem je nutné konstatovat, že proti 1. mužstvu a na jeho hřišti jsme sehráli velmi kvalitní utkání, což uznali i zklamaní domácí. Výborný výkon předvedl náhradní gólman Dalis, v obraně to jistil Švagr s Vencou spolu s dorostencem Vojckem, zálohu skvěle dirigoval Sochi, za podpory Soloňi a“ rychlonožek“ Hanyse a Rečka (mśty i Pítrse) - v útoku pak „řádili“ Matěj s Oťasem. V závěru zápasu „potrápil“ domácí dlouhonohý Karlos a další střídající Vladič s Bzibzou. Bylo do důstojné rozloučení se sezónou 2013/2014 a ukázka těškovické kopané, která zatím končí jenom umístěním na 3.místě v této soutěži.

Branky: M.Krayzel, P.Lazecký

Co říci závěrem: Hráli jsme na hřišti větších rozměrů – oproti našemu, což nám dělalo zejména v úvodu prvního poločasu problém. Hráli jsme proti mužstvu, které bylo poskládáno s hráči „A“ mužstva – takže kvalita. Soupeř hrál místy nekorektně a sprostě, a po snížení na 3:2 úmyslně zdržoval takticky hru, což mohl Hlavní sudí více potrestat.

Bohužel „kostky byly vrženy“ a postupující do 3.třídy to má zřejmě pojištěné ze všech stran.

26. 4. 2014

Branky: M.Krayzel – 5x, K.Kubesa, Illík D., Sochorek D.

Těškovice – Sosnová 3:0 (kontumačně)

19.4.2014

Vhledem k tomu, že hosté dorazili na toto mistrovské utkání jen ve 3 hráčích, bylo po řádné 20-ti minutové čekací době utkání ukončeno, a to ve prospěch domácích – kontumace 3:0.

Aktuální článek z fotbalopavsko.cz jako pdf.

Vávrovice „B“ - Těškovice 2:2 (1:2)