Vánoční turnaj Mužů „Horní“ + „Dolní“ + „Přespolní“

Tabulka „Horní“ „Dolní“ „Přespolní“ Body Skóre
„Horní“ ---------- 6 : 1 4 : 2 6 b. 10 : 3
„Dolní“ 1 : 6 ---------- 3 : 7 0 b. 4 : 13
„Přespolní“ 2 : 4 7 : 3 ---------- 3 b. 9 : 7

Propozice: 1 + 5 hráčů, 2 x 15 min. (5 min. - PAUZA), hokejové střídání, rozhodují body - následně skóre.

Rozpis turnaje:
9:00 hod. Horní : Dolní
10:00 hod. Dolní : Přespolní
11:00 hod. Horní : Přespolní

Tento netradiční Vánoční MINIturnaj jsme začali na čerstvě odklizené ploše našeho hřiště, a to v rámci presentace dodaného nového údržbového traktoru. Bohužel místní horské podmínky byly natolik drsné, že jsme do konce turnaje byli opět zavaleni novou vrstvou sněhu a dohrávali ho „jako sněhuláci“. Přesto se tento MINIturnaj úspěšně dohrál a tak děkuji všem zúčastněným za účast a předvedené výkony. Hlavnímu rozhodčímu za trpělivost, T. Krayzlovi za občerstvení a hrstce skalních fanoušků za fyzickou účast v „okenním“ povzbuzování.

Výsledek TURNAJE: 1. místo – HORNÍ team, 2. místo – PŘESPOLNÍ team, 3.místo – DOLNÍ team.

Těškovice - Melč 3:1 (0:1)

30. 10. 2010

Branky: V. Vavrečka – 2x, P. Lazecký – 1x

Kubesa K., Hasoň M., Vyležík V. – zranění, Krayzel J. - omluven, Lazecký Př., Mikl J. – náhradníci

->Zpráva vč. tabulky jako pdf.

Štáblovice - Těškovice 4:0 (2:0)

23. 10. 2010

Branky: 0

Hasoň M. – zranění, Herkommer M., Jedlička P., - omluveni, Lazecký Př. – neomluven

K. Kubesa má momentálně dláhu a ve středu jde asi na sádru kotníku. M. Hoza se snad do soboty dá z velmi silně nakopnutým lýtkem do kupy. Na poslední utkání podzimu bude tedy trenér muset povolat některé internacionály či legionáře.

Vávrovice „B“ - Těškovice 1:3 (0:3)

17. 10. 2010

Branky: Vojta Vavrečka – 2x, Michal Hoza – 1x

Hasoň M. - zranění, Lazecký Př. - omluven, Sýkora D. - omluven

Závěr – Konečně jsme předvedli herní a fotbalový výkon, zejména v prvním poločase, který domácí zaskočil a trenéra příjemně překvapil. Druhý poločas byl sice slabším, ale vytvořené a následně neproměněné šance mrzí. Máme tedy ve střeleckém zakončení na čem stále pracovat.

Těškovice - Moravice 1:1 (0:0)

9. 10. 2010

Branky: M. Herkommer

Vyležík Václav, Hasoň Michal – zranění, Mikl Jan, Sýkora Dušan - omluven

Závěrem je nutné konstatovat, že jsme narazil na kvalitního soupeře, kterému naše užší hřiště vyhovovalo. Naše obrana – dirigovaná P. Schaumanem předvedla velmi dobrý výkon, který však nebyl podpořen místy „jalovou“ zálohou a rychlými útočníky - bez brankového zakončení. Buďme tedy rádi za další získaný bod (mohla se dokonce proti nám pískat i penalta). Gólman, či gólmani – to je otázka, která se momentálně řeší, protože to je pro naše mužstvo obrazně řečeno α i Ω.

Branky: D. Illík

Závěrem je nutné konstatovat, že jsme byli v prvním poločase aktivnějším a fotbalovějším mužstvem, proti místním „kopáčům“. Bohužel penalta a důrazná - agresivní hra soupeře, vč. výškové převahy, naše mladé borce srazila do kolen. Štěstím bylo, že byl na toto utkání delegován kvalitní SUDÍ z Otic, který svým výkonem udržel domácí na uzdě.

Těškovice – Klokočov 0:3 (0:2)

18. 9. 2010

Branky: 0

Závěr: Naše mladé mužstvo nevyužilo domácího prostředí, a díky slabému-malátnému výkonu některých klíčových hráčů, a to zejména na levé straně hřiště, nevyužití zabíhajících volných hráčů na straně pravé i když místy chybujících, chybějící mezihry ve středu hřiště, dále díky nedůraznému útoku, vč. chyb při defenzivě a pokrytí soupeře – nemohli jsme vyhrát. Máme tedy dále na čem pracovat!!!

Deštné - Těškovice 7:3 (5:1)

11. 9. 2010

Branky: Michal Hasoň – 2x, Dalibor Illík – 1x

Závěrem je nutné konstatovat, že jsme nastoupili proti kvalitnímu týmu zkušených hráčů, kteří svoje kvality předvedli zejména v prvním poločase. Naše mladé mužstvo se opět musí poučit z chyb, přidat na důrazu a oprostit se respektu od starších protihráčů, protože tento zápas, i když dopadnul divokým hokejovým výsledkem, byl otevřeným utkáním až do samotného konce, kde se i soupeř obával o konečný výsledek.

Těškovice – Dolní Životice 2:0 (0:0)

4. 9. 2010

Branky: Petr Lazecký, Vojta Vavrečka

Co říci závěrem: Narazili jsme na velmi kvalitní fotbalový TEAM a dá se říci, že jsme skoro celé utkání „tahali za kratší stranu provazu“. Díky bojovnosti celého mužstva, zlepšené celkové hře ve druhém poločase, podpořené kvalitním výkonem gólmana a konečně i troškou štěstí, jsme si však vybojovali první vítězství. Samozřejmě musím vyzvednout vysoce kvalitní výkon hlavního SUDÍHO, který svým výkonem připustil či přiměl obě mužstva do fotbalových a herních situací, které se určitě musely líbit všem přítomným divákům, kterým touto cestou děkuji za jejich účast a hlasivkovou podporu.

Sosnová - Těškovice 3:0 (2:0)

28. 8. 2010

Branky: 0

Závěr - Domácí se z cca 7 akcí či střel během celého zápasu svým důrazem prosadili 3x. Naše mužstvo (i v 10ti) bylo schopno soupeře herně přehrát a vytvořit si střelecké příležitosti, ale chybělo zakončení. Konstatování 3 nastřelených břeven, min. 4 tutovek a dalších cca 8 střel mimo branku – to nám nepomůže. Herně jsme na to měli, šance taky, takže se nemůžeme vymlouvat ani na povrch hřiště a ani na sudího. Navíc si budeme muset ujasnit disciplínu a kázeň celého mužstva, která byla po prvním poločase poněkud „rozhozena“.

Těškovice – Vítkov „B“ 2:2 (0:1)

21. 8. 2010

Branky: L. Brož, (P. Jedlička)

Závěrem je nutné konstatovat, že jsme měli místy herně navrch a nevyužili jsme střelecké příležitosti. Soupeř naopak vytěžil z minima maximum a místy využíval svých herních i zastrašovacích praktik v podobě vyhrožování, úderů loktem a dohrávání osobních soubojů, čemuž bohužel přihlížel (vlastně nic neviděl) hlavní SUDÍ. Bohužel to je realita 4. třídy „pralesní ligy“, se kterou se náš mladý TEAM musí vyrovnat. Děkuji divákům za jejich účast a hlasivkou podporu a doufám, že nám zachovají přízeň pro další utkání.