Výsledky utkání - MUŽI - podzim 2011

Těškovice Muži – Stará GARDA 4:2

Pořadatelům Oddílu kopané, se po sériích pozvánek a následných omluvenek určitých hráčů (šichta, zranění, apod), podařilo sestavit opět TEAMY generací proti SOBĚ.

Hrálo se na velmi dobře upravené – vyhrnuté půlce hřiště, a to za umělého osvětlení v sestavě 1+7 (s hokejovým střídáním).

Stará garda předvedla, že na menším prostoru hřiště, na to ještě pořád MÁ a mladíky v prvním poločase místy přehrávala. Bohužel brankové šance na obou stranách – na házenkářské branky nebyly proměněny. Mužům se však podařilo do konce poločasu vstřelit konečně branku na 1:0.

Ve druhém poločase, kdy již začalo hodně přituhovat, viděli přítomní diváci opět skvělou kopanou. Hra měla svůj spád a místy viděli fanoušci vynikající individuální akce na obou stranách.

Vzhledem k tomu, že gólman Staré gardy neproměnil v poslední minutě utkání pokutový kop, skončilo toto Předvánoční utkání v poměru 4:2.

Velmi dobrý výkon předvedl hlavní SUDÍ, který udržel celé utkání „na uzdě“. Poděkování patří taktéž všem aktivním hráčům, přítomným fanouškům a hlavně obsluze při občerstvení.

Těškovice - Melč 2:1 (0:0)

5. 11. 2011

Branky: Sýkora D., Hoza M.

Mužstvo tak po konečném součtu bodů „přezimuje“ na 6. místě tabulky.

Zpráva z tohoto zápasu, vč. tabulky jako pdf.

Branky: Dalibor Illík

Nutno podotknout, že hlavní SUDÍ - Miloš, prakticky nepískal skoro vůbec nic a nechával hře volný průběh, vč. „výhod ve hře“, které nám vůbec nepomohly. Dokopaní naši hráči budou na Moravici zase dlouho vzpomínat. Hlavní SUDÍ po zápase nemohl „v kombinaci s ostrým sluncme“ skoro vůbec mluvit, natož odpovídat na reakce hráčů k průběhu utkání.

Těškovice – Dol. Životice 1:1 (0:1)

28. 9. 2011

Branky: Jakub Solnický

Závěrem je nutné konstatovat, že naší „matadoři“ Sochor a Syki dobře rozehráli utkání, ve kterém jim dobře asistovali Tomáš, Honza, Dalis, Karel, Libi, Solňa, atd. Uhrát s prvním mužstvem remízu není špatné, ale na vítězství, které bylo reálné, chybělo i trochu štěstí. Děkuji hráčům za předvedený výkon a hlavně děkuji fanouškům, kteří přišli na tento zápas v silném počtu, což přispělo k celkové úrovni tohoto utkání.

Vávrovice „B“ – Těškovice 1:6 (0:4)

18. 9. 2011

Branky: V.Vavrečka + J.Šenk + T.Rek - 2x

Co říci závěrem. Utkání dvou rozdílných poločasů s rozdílným soupeřem. Polovina našeho mužstva unavená – povinnosti SDH. Naštěstí jsme se střelecky prosadili.

Těškovice - Palhanec 2:3 (1:2)

10. 9. 2011

Branky: D. Illík, T. Rek

Závěrem je nutné konstatovat, že soupeř z III. třídy hrál velmi důrazný, tvrdý fotbal a hlavně svými zkušenostmi předčil naše mužstvo – zejména v 1.poločase. Druhý poločas se hra i střelba opticky srovnala, ale na vítězství ve prospěch našeho mužstva to nestačilo. Někteří naši klíčoví hráči navíc nepodali optimální herní výkon – což však není omluvou jak pro trenéry, tak pro diváky.

Klokočov - Těškovice 3:3 (1:0)

3. 9. 2011

Branky: Jan Solnický, P.Lazecký, Tomáš Rek

Těškovice - Deštné 6:1 (3:0)

27. 8. 2011

Branky: V. Vavrečka – 3x, T. Rek, V. Vyležík, J. Solnický

Závěrem je nutné konstatovat, že se naše mužstvo v prvním poločase „rozjíždělo pomalu“. Díky systematické kombinační hře se však „nastartovalo“, fyzicky soupeře udolalo, a následně se i střelecky prosadilo. Děkuji hojnému počtu fanoušků za jejich účast, hlasivkou podporu a závěrečný aplaus.

Holasovice „B“ - Těškovice 2:2 (1:1)

20. 8. 2011

Branky: J. Krayzel, H. Solnický

Závěrem je nutné konstatovat, že jsme v oslabené sestavě podali celkem dobrý herní výkon, ale někteří klíčoví hráči zapadli do průměru. Neuznaná branka a penalta určitě ovlivnili celkové utkání, ale „na to se nehraje“. Pokud chceme vyhrávat – tak potřebujeme aktivnější střelce.

Těškovice - Radkov 8:0 (4:0)

13. 8. 2011

Branky: D. Sochorek – 2x, J. Šenk – 2x, V. Vavrečka - 2x, J. Krayzel, T.Rek

Závěrem je nutné konstatovat, že jsme byli lepším teamem a zaslouženě zvítězili. Měli jsme sice místy mírné herní výpadky (osobní chyby některých hráčů), což se budeme snažit do příštích mistrovských utkání odstranit. Celkový herní dojem byl tak velmi dobrý a příslibem do dalších utkání. Děkuji skalním fanouškům za jejich účast a hlasivkovou podporu, kteří si i přes nepřízeň počasí a probíhající Den obce – 2011, našli cestu na místní MFS.

Rozpis zápasů: IV. třída sk.B - MUŽI - Podzim 2011