HORNÍ DOLNÍ PŘESPOLNÍ STARÁ Garda Body / Skóre
HORNÍ - 3:2 2:1 3:2 9b. / 8:5
DOLNÍ 2:3 - 0:0 1:2 1b. / 3:5
PŘESPOLNÍ 1:2 0:0 - 2:0 4b. / 3:2
STARÁ Garda 2:3 2:1 0:2- 3b. / 4:6

Vánoční MINI turnaj v kopané se odehrál v typickém zimním předvánočním počasí (-5°C) a vzhledem k „omluvenkám“ jednotlivých hráčů, byly vytvořeny „universální“ soupisky jednotlivých TEAMů:

HORNÍ: Jan Šenk, Vladimír Šenk, Michal Hoza, Bohdan Sroka, Roman Lazecký, Marek Vyležík

DOLNÍ: Dušan Sýkora, Vojta Vavrečka, Jakub Solnický, Jakub Krayzel, Petr Lazecký, Matěj Krayzel

PŘESPOLNÍ: Karel Kubesa, Jan Solnický, Dalibor Sochorek, Tomáš rek, Pavel Schaumann, Martin Hrebík

Stará GARDA: Mirek Krčmář, Láďa Langer, Martin Lindovský, Dušan Řeháček, Pavel Mareth, David Lindovský

17. 11. 2012

Branky: Hoza M., Tomáš R., Sochorek D., Vyležík V.

Co říci závěrem – Jednoznačný průběh utkání ze strany domácích, a to v jejich herním nasazení, důrazu, kombinace a střelby, zejména v 1. poločase. Čisté zákroky a kombinační hra obou mužstev, včetně brankových příležitostí a branek samotných. Výborný výkon hlavního sudího pana Klementa z Opavy. A samozřejmě i výborná divácká kulisa jak domácích fandů, tak i početné skupiny fanoušků hostů či zástupců oddílů ze špice tabulky. Toto vše ukončilo podzimní soutěžní fotbalové kolo 4. třídy, sk.B – 2012/2013.

Aktuální článek z fotbalopavsko.cz jako pdf.

Zpráva z tohoto zápasu, vč. tabulky jako pdf.

Těškovice – Čermná ve Slezsku 19:2 (13:0)

10. 11. 2012

Branky: Tomáš R. – 6x, D.Sochorek – 3x, Jak. Krayzel – 3x, L.Brož – 2x, Michal H. – 2x, J.Šenk – 1x, Jak. Solnický – 1x, V.Vyležík – 1x

Deštné - Těškovice 0:4 (0:3)

3. 11. 2012

Branky: Krayzel J. – 2x, Michal H., Vavrečka V.

Těškovice – Deportivo Opava 4:1 (2:1)

27. 10. 2012

Branky: Patrik L. , Jak. Solnický, M. Hoza, Tomáš R.

Závěrem je nutné konstatovat, že jsme byli herně i fyzicky lepším mužstvem a zaslouženě vyhráli. Nutno pochválit výkon soupeře a hlavního sudího, kteří tak napomohli průběhu celého utkání v tomto „dušičkovém čase“. Děkuji také skalním fanoušků a fanynkám, kteří si i přes nepřízeň počasí našli cestu na naše fotbalové hřiště.

Klokočov - Těškovice 1:0 (1:0)

20. 10. 2012

Branky: 0

Závěrem je nutné konstatovat, že domácí měli v prvním poločase opticky mírnou herní převahu a ujali se vedení v utkání velmi spornou brankou. Druhý poločas jsem i o 10-ti hráčích domácí zatlačili na vlastní polovinu a systematicky se snažili o vyrovnání, a to až na pokraji fyzických sil. Bohužel bezvýsledně, chybělo nám „kus štěstí“, ale přesto hráčům za předvedený herní a bojovný 2. poločas – děkuji.

Těškovice – Palhanec 3:1 (2:0)

13. 10. 2012

Branky: Tomáš R. – 2x, Šenk J.

Vzhledem ke zraněním jsme nastoupili v dost kombinované sestavě. Vítězný výsledek neodpovídá počtu našich šancí, kdy jsme se v závěru utkání nakonec báli o konečný výsledek.

Vávrovice „B“ - Těškovice 3:1 (1:0)

7. 10. 2012

Branky: Jan Šenk

Závěr: My jsme se snažili na podmočeném hřišti hrát FOTBAL, který místy při naší kombinaci stál v kalužích vody. Naše kombinace bohužel branky nepřinesla. Domácí naopak předváděli KOPANOU, kterou zúročili v podobě 3 breaků ve svoje vítězství - dobrá produktivita. Fotbal nemá logiku.

Těškovice – Holasovice „B“ 6:1 (2:0)

29. 9. 2012

Branky: Šenka J. - 2x, Vavrečka V. – 2x, Illík D. – 1x, Brož L. – 1x

Závěrem je nutné konstatovat, že hosté dobře kombinovali ve středu hřiště, ale do šancí se dostávali jen sporadicky. Velmi velkou překážkou v našich střeleckých zakončeních byl jejich obranný val, když bránili vlastní šestnáctku v 8 – 9 hráčích. Utkání tak rozhodly naše rychlé breaky a pohotové zakončení.

Moravice - Těškovice 1:2 (1:1)

22. 9. 2012

Branky: Vojta Vavrečka, Tomáš R.

Závěrem je nutné konstatovat, že naše hra byla v prvním poločase nedůrazná a místy chaotická. Neproměnili jsme několik tutovek, což se nám málem vymstilo. Druhý poločas jsme však diktovali tempo hry a po zásluze zvítězili.

Stará GARDA vers. Muži Těškovice 2:3 (1:1)

14. 9. 2012

Ve čtvrté sérii tak vyhráli MUŽI a celková série je ve stavu - 2:2.

Sestava Staré GARDY: Bulas – Volňas, Linďák, Langer, Bouřka, Schaumann – Kyška, Sochi, Guma, Syki – Vladič, Viky, Inža – trenér Jan Šenk.

Sestava MUŽI: Přema – Karel, Dalis, Venca, Libor – Honza, Solňa, Oťas, Rek – Hrebo, Zibza, Kyška ml., Solňa II. – trenér Víťa Vaněk.

V tipovací soutěži na přesný výsledek tohoto 4.Exhibičního utkání zvítězili přesně 3 tipující – sázející, z celkového počtu 33 vsazených tipů: Vlasta Šenková, Pavel Nohel a Aneta Samohýlová
B L A H O P Ř E J E M E

Sosnová - Těškovice 2:2 (2:1)

8. 9. 2012

Branky: Michal Hoza, Tomáš R.

Závěrem je nutné konstatovat, že naše mužstvo se snažilo na místním „kobzolišti“ hrát fotbal, zatím co místní „vidláci“ hráli „kopanou“, a to včetně zákroků „na prokurátora“, ve kterých šlo vyloženě o zdraví našich hráčů. Jsem rád, že i když jsme pokopáni jako nejlépe připravená „jarní zahrádka“, že jsme se celkem ve zdraví vrátili domů.

Melč - Těškovice 4:3 (2:0)

25. 8. 2012

Branky: J. Šenk, J. Krayzel, V. Vavrečka

Závěrem je nutné konstatovat, že šlo o dva rozdílné poločasy. V tom prvním jsme „hráli druhé housle“, ale po poločasovém „vyříkání“ v kabině, jsme byli v poločase druhém jasně lepším mužstvem. Bohužel toto utkání rozhodly naše neproměněné šance a hrubé chyby v závěru utkání.

Těškovice - Radkov 8:0 (5:0)

18. 8. 2012

Branky: Krayzel J. – 3x, V.Vavrečka, V.Vyležík, T.Rek, L.Brož, M.Hoza

Závěrem je nutné konstatovat, že jsme byli lepším mužstvem a zaslouženě zvítězili. Měli jsme sice místy mírné herní výpadky (osobní chyby některých hráčů), což se budeme snažit do příštích mistrovských utkání odstranit. Celkový herní dojem byl tak velmi dobrý a příslibem do dalších utkání.