Přátelské utkání Těškovice – Skřípov 8:0

Hradec n/M. - Těškovice 4:2 (3:1)

2. 6. 2007

Branky: Marek Krayzel. Michal Hoza

I přes tuto porážku a následné volno v závěrečném jarním kole soutěže 2006/2007 obsadí naše mužstvo mladších žáků vynikající 2. místo v konečné tabulce. BLAHOPŘEJEME!

Těškovice – Sudice 5:0 (3:0)

26. 5. 2007

Branky: Dalibor Illík – 3x, Vladimír Šenk – 1x, Jan Šenk – 1x

Mokré Lazce – Těškovice 0:14 (0:5)

19. 5. 2007

Branky: Jan Šenk – 4x, Dalibor Illík – 3x, Šimon Kudrna – 2x, Marek Krayzel – 2x, Vladimír Šenk – 2x, Adam Dluhoš – 1x.

Těškovice – Velké Hoštice 2:0 (1:0)

12. 5. 2007

Branky: Vladimír Šenk– 1x, Jan Šenk – 1x

Závěrem je nutné konstatovat, že naše mužstvo nepodalo oslnivý výkon, ale díky trpělivosti a množství vytvořených šanci zaslouženě zvítězilo.

Budišov n/B. – Těškovice 7:0

5. 5. 2007

Branky: 0

Těškovice – Háj ve Slezsku 2:0 (2:0)

28. 4. 2007

Branky: Dalibor Illík– 1x, Michal Hoza – 1x

Závěrem je nutné konstatovat, že i přes výhru a zisk 3.bodů, podalo naše mužstvo jen průměrný výkon, se spoustou nepřesných přihrávek, zpracování míče a místy jen kombinační hrou, která se mohla líbit divákům či trenérům. Prostě CHAOTICKÁ HRA.

SFC Opava – Těškovice 1:5 (0:3)

14. 4. 2007

Branky: Vladimír Šenk – 3x, Jan Šenk – 1x, Šimon Kudrna – 1x

Do tohoto prvního mistrovského utkání jarní části soutěže nastoupili naši mladší žáci proti sportovnímu klubu SFC Opava, a to na umělé trávě na hřišti v Kylešovicích. Soupeř, který byl na tento povrch hřiště již delší dobu navyklý, naše mužstvo v úvodu utkání herně přehrával. Postupem času se naše mužstvo, které bylo fyzicky i výškově zdatnější, prosadilo. První branku vstřelil Vladimír Šenk (0:1), následně skóroval Jan Šenk (0:2) a do konce poločasu s přispěním teče o hlavního sudího Šimon Kudrna (0:3).

Druhý poločas naše mužstvo kontrolovalo hru a 2x z kopačky Vladimíra Šenka zvýšilo skóre utkání na 0:5. Soupeř v závěru utkání, po pěkné individuální akci korigoval stav utkání na konečných 1:5.

Závěrem je nutné konstatovat, že technicky vyspělý soupeř využil zkušeností z umělého povrchu a místy naše mužstvo přehrával. Naše mužstvo v tomto prvním utkání působilo zakřiknutě, vytvářelo chyby a zatím působilo nesehraným dojmem. I přes tyto chyby jsme díky lepší fyzické kondici a střeleckému zakončení zvítězili.

Doufám, že se k této fyzičce přidá i herní a technická spolupráce.