Výsledky utkání podzimní části sezóny 2006/07 - ŽÁCI

Vánoční turnaj v sálové kopané - Pustá Polom, 16. 12. 2006

Výborný výkon našeho mužstva, ale bohužel špatná koncovka.

Těškovice – Velká Polom „B“ 4:1

Zasloužené vítězství, včetně brankového efektu.

Těškovice – Velká Polom 3:3

Hrubé chyby v obranné fázi, následně zlepšený herní výkon a zakončení. Výsledkem byla změna stavu utkání z 1:3 na konečných 3:3.

SEMIFINÁLE:

Bílovec - Těškovice 2:1

Opět nám los přidělil favorita a následného vítěze turnaje. Aktivní soupeř se „slepenou“ brankou ujal vedení 1:0. Naše mužstvo však pohotově vyrovnalo. V samotném závěru však soupeř opět se štěstím skóroval na konečných 2:1.

3- 4. místo:

Těškovice - Budišovice 3:1

Naše 2 rychlé branky během 1.minuty utkání rozhodly o vítězi o 3. místo v tomto turnaji.

Vítěz turnaje: BÍLOVEC

Děkuji všem zúčastněným hráčům za předvedený herní, bojovný a „repre“ výkon . Zároveň bych chtěl vyzdvihnout herní výkon gólmana Přemka Lazeckého a hráčů Vojty Vavrečky a Danka Juchelky, kteří se svým velmi dobrým výkonem podepsali pod výše uvedeným výsledkem.

M.Š.

Výsledná tabulka za sezónu podzim 2006/07

Těškovice – Mokré Lazce 16:0 (8:0)

28. 10. 2006

Branky: Jan Šenk – 4x, Dalibor Illík – 3x, Jakub Solnický - 3x, Marek Krayzel – 2x, Vladimír Šenk – 1x, Adam Dluhoš – 1x, Michal Hoza – 1x, Jan Mach – 1x

7. 10. 2006

Branky: Marek Krayzel – 3x, Dalibor Illík – 3x, Vladimír Šenk – 2x, Jakub Solnický – 1x, Jan Mach – 1x

Závěrem chci ocenit kolektivní duch celého mužstva, a co dodat – JEN TAK DÁLE.

Těškovice – Budišov n/B. 2:1 (2:0)

30. 9. 2006

Branky: Marek Krayzel, Michal Hoza

Háj ve Slezsku - Těškovice 3:2 (3:0)

24. 9. 2006

Branky: Marek Krayzel – 2x

Domácí soupeř začal toto utkání 5minutovým náporem, ale naše mužstvo srovnalo hru a vypracovalo si 3 jasné brankové příležitosti (J. Solnický), ale bohužel bez brankového efektu. Naopak soupeř využil naší otevřené obrany a ze 2 breaků 2x skóroval (2:0). I přes nepříznivý stav utkání jsme mohli skórovat (2x - M. Krayzel), ale štěstí bylo přikloněno na stranu soupeře, který opět po rychlém breaku skóroval do konce poločasu na 3:0.

Do druhého poločasu nastoupilo naše mužstvo (po „malé bouřce“ v kabině) jako vyměněné. Postupem času proměnilo vytvořené brankové příležitosti a snížilo stav utkání na 3:2, a to z kopačky Marka Krayzla. Nadále stupňovalo svůj herní tlak, ale další šance včetně nastřeleného břevna se nepodařilo proměnit (J. Šenk, V. Šenk, M. Krayzel). Navíc v době našeho největšího tlaku se zranil stoper Michal Hoza a oslabenému mužstvu se vyrovnat již nepodařilo.

Závěrem je nutné konstatovat, že nám velmi slabě zahrála obrana, což se projevilo na konečném výsledku celého zápasu. Na druhé straně předvedli velmi dobrý herní výkon Jakub Solnický, Marek Krayzel, Jan Šenk, Vladimír Šenk a velmi dobře zachytal Přemek Lazecký.

Těškovice – SFC Opava 5:1 (3:0)

9. 9. 2006

Branky: Marek Krayzel – 3x, Jakub Solnický, Matěj Krayzel

Do tohoto prvního mistrovského utkání nastoupili naši mladší žáci proti sportovnímu klubu SFC Opava a od prvního hvizdu dali všem divákům najevo, kdo chce získat první tři podzimní body. Naše mužstvo svoji kombinační hrou, zejména po levé straně hřiště zatlačilo soupeře na jeho vlastní polovinu a bylo otázkou času, kdy se střelecky prosadíme. Nejvíce soupeřovu obranu zaměstnával Vladimír Šenk (autor 3 gólových přihrávek), který svou rychlostí přiváděl hostující mužstvo k šílenství. Postupně se střelecky prosadili Jakub Solnický a Marek Krayzel (2x). Poločas pak skončil 3:0.

Druhý poločas byl obrazem toho prvního, opět jsme měli herní i střeleckou převahu, kterou jsme zužitkovali brankami Marka Krayzla a Matěje Krayzla (5:0). Soupeř v samotném závěru zkorigoval výsledek utkání na konečných 5:1.

Diváci a vedení oddílu kopané děkuje našim mladším žákům za předvedený herní výkon, vč. střeleckých hodů a doufá, že jim herní elán a fotbalové nadšení vydrží i do dalších zápasů.