Branky: Bohdan S. – 3x, Vláďa Š. – 2x, Strojil O. – 1x

Branky: Vladimír – 2x, Bohdan – 1x, Hoza J. – 1x

Zpráva z tohoto zápasu, vč. tabulky jako pdf.

Branky: Bohdan S. – 2x, Vojta S. – 1x

Píšť -Těškovice 0:5 (0:1)

9. 9. 2012

Branky: Vladimír – 2x, Bohdan, Plašil V., Strojil O. – 1x

Hokejový výsledek, ale jen průměrný výkon naše mužstva, s množstvím chyb, a to při poměru střel na branku cca 3:30 - v náš prospěch.

Těškovice - Bohuslavice 7:1 (0:1)

1. 9.2012

Branky: Vladimír Š. – 4x, Bohdan S. – 2x, Lukáš Tížek – 1x

První mistrovské utkání na domácí půdě ročníku 2012/2013 a jeho první poločas byl z naší strany hrůza a děs.

Po neproměněných brankových šancích Bohdana S. a Tížka L., nás začal soupeř bohužel přehrávat. Přestala nám hrát záložní řada, čehož soupeř využil po naší chybě ve středu obrany ke vstřelení branky na 0:1.

V poločase nutně následovala v kabině „bouřka“ a do druhého poločasu nastoupilo mužstvo s několika změnami v sestavě. Vladimír se vrátil na svoje místo do středu zálohy, Zuchnický V. místo něho, Lukáš T. na pravou stranu zálohy, Vávra A. na levou zálohu a Plášil V. na pravé křídlo.

Po těchto změnách, které mužstvu rozhodně prospěly, začal „fotbalový koncert“, a to v podobě přesných přihrávek, pohybu s míčem i bez, a hlavně střeleckého zakončení.

Na 1:1 vyrovnával po sólu Vladimír, když „povodil“ celou obranu hostů. Tentýž hráč následně bombou z jeho levačky zvýšil na 2:1. Poté dorážkou, tentokrát slabší pravačkou, zvýšil dorážkou na 3:1 a nakonec opět bombou z levačky na 4:1. Poté převzal střelecké otěže Bohdan S., který 2x utekl obráncům a bylo to 6:1. Střelecké „hody“ zakončil pohotovou křižnou střelou z pravé strany hřiště Tížek L. na konečných 7:1.