Menu
Obec Těškovice
Těškovice

Zprávy místního rozhlasu - 4.1.2023

Zprávy místního rozhlasu - 4.1.2023

Zprávy místního rozhlasu - středa 4.1.2023

  • Vážení spoluobčané, informujeme Vás, že v sobotu 6.ledna 2023 proběhne v naši obci TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA na podporu Charity Hrabyně. Děkujeme Vám předem za Vaši štědrost.
  • Oznamujeme občanům, že se ve čtvrtek 12.ledna 2023 uskuteční odvoz plastů. Řádně uzavřené pytle s odpadem odkládejte na obvyklých odvozových místech. Zastupitelstvo obce.
  • Vážení spoluobčané, vedoucí společenských a zájmových složek obce, na základě rozhodnutí zastupitelstva obce ze dne 19.12.2022 bylo rozhodnuto o možnostech předkládat žádosti o individuální finanční dary pro zařazení do rozpočtu obce Těškovice na rok 2023. Požadavky se podávají na přiloženém formuláři do dne 15.2.2023 doručením písemné kopie, či emailové podepsané žádosti na adresu starosta@teskovice.cz. Zastupitelstvo obce.
  • SDH Těškovice zve všechny členy na VALNOU HROMADU, která se koná v pátek 6.ledna 2023 od 18.00 hodin v malém sále Kulturního domu Těškovice.
  • Oznamujeme občanům, že v období od 7.prosince 2022 bude v naši obci pracovník pan Pavel Novák opisovat vodoměry pro podklady platby vodného za období od montáže nových vodoměrů, které proběhly v naši obci od měsíce června do konce září letošního roku.
  • Oznamujeme občanům, že služby kadeřnictví, pedikúry a knihovny jsou opět v provozu. Při vstupu do objektu Domu služeb Těškovice dbejte zvýšené ostražitosti a bezpečnosti z důvodů probíhajících stavebních prací.
Datum vložení: 4. 1. 2023 16:42
Datum poslední aktualizace: 4. 1. 2023 16:43

Aktuality

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Těškovice v obrazech
Místní spolky
Kde nás najdete?