Závěrečná zpráva – MUŽI

Sezóna 2022/2023 – Podzim

Žimrovice - Těškovice  1:0 (1:0)

branky:  0

Po odloženém prvním zápase s Jakartovicemi jsme sehráli oboustranně průměrné utkání v Žimrovicích, ve kterém jsme si vytvořili sice několik TUTOVEK, ale bohužel gól nevstřelili. Chybělo trochu štěstí v zakončení. Naopak domácí se prosadili jedním slepeným gólem, který bohužel rozhodnul. Utkání by slušela remíza.

Štítina - Těškovice  2:1 (1:1)

branky:  Dalibor Illík

Po dalším odloženém utkání s Dolními Životicemi jsme zajížděli na hřiště Štítiny.  První poločas jsem sehráli celkem dobře a ujali se vedení z penalty na 0:1. Zbytečně jsme pak v závěru poločasu inkasovali z trestňáku na 1:1. Druhý poločas jsme nepochopitelně vyklidili střed hřiště a umožnili tak domácím trvalou herní převahu a tím i vytváření gólových šancí. Domácím se pak v závěru utkání podařilo jednu ze svých několika brankových šancí proměnit ve vítězství. My jsme tak na první, pro nás důležitý bod, zatím nedosáhli.

Těškovice - Vřesina 2:2 (1:1)

branky:  Vojta Vavrečka, Matěj Krayzel

Vyrovnané utkání dvou kvalitních a technických mužstev, s brankovými šancemi na obou stranách. 2x jsme sahali po kýžených 3.bodech, ale nakonec bereme jen jeden. Ale i ten má pro nás v současné situaci a proti lídru tabulky, cenu zlata.

Chuchelná - Těškovice  4:3 (1:1)

branky:  Dalibor Illík, Jan Šenk, Vojtěch Vavrečka

Minimálně remízové utkání, které ovlivnilo vyloučení za oplácení, po předchozím neodpískaném jasném faulu na našeho hráče. Ale to byla chyba našeho hráče, který neudržel nervy. Jinak i v 10-ti jsme odehráli dobé utkání a sahali i po bodu. Bohužel jsme v samotném závěru nešťastně inkasovali. Na průběhu a výsledku utkání se podepsal slabý výkon hlavního rozhodčího, který celé utkání přehlížel agresivní a hokejovou hru domácích.

Těškovice - Jakartovice  8:0 (1:2)

branky:  Vojta Vavrečka–2x, Tomáš Rek–2x, Dalibor Illík – 2x, Daniel Krayzel, Daniel Juchelka

Děsivý hokejový výsledek neodpovídá průběhu celého utkání, protože první poločas byl zcela vyrovnaným. Hosty pak rozhodil rychlý gól u úvodu druhého poločasu                          a definitivně pak inkasovaná třetí branka, po které zápas jen dohrávali. Naopak naše mužstvo bylo při střelecké chuti.

Těškovice – D.Benešov „B“  1:1 (0:0)

branky:  Matěj Krayzel

Možná jsme si vytvořili více brankových šancí, ale nedokázali jsme během utkání najít „recept“ na zkušenou „starší“ obranu, vč. gólmana. Remíza doma mrzí, ale byla spravedlivou dělbou bodů pro oba týmy.

Těškovice – Dolní Životice 4:2 (3:0)

branky:  Daniel Juchelka – 3x, Ondra Strojil

Druhé odložené utkání jsme sehráli pod umělým osvětlením. Na hřišti se setkaly dvě technické mužstva, které předvedly oboustranně kvalitní, rychlé a kombinační utkání, bez záludností a přehnané agresivity. Přítomní diváci viděli spoustu pěkných kombinačních akcí a brankových příležitostí na obou stranách hřiště. My jsme si těch šancí vytvořili více a naštěstí jsme je i proměnili.

Vávrovice - Těškovice  4:0 (1:0)

branky:  0

Tento zápas nám absolutně nevyšel. Nešly přihrávky, vázla kombinace, chyběla myšlenka, lehkost, a hlavně zakončení. V první půli nečekaně inkasujeme po našem obléhání domácí branky a ztrátě míče na hostující šestnáctce, kdy domácí proměňují rychlý break. Ve druhé půli po příchodu zkušeného Sochorka se herně zvedáme, zatlačíme domácí na jejich polovinu, ale opět zbytečně inkasujeme po jednom z breaků. V závěru pak zbytečně dostáváme třetí branku po chybě gólmana a díky otevřené obraně  pak i na konečných 4:0.

Těškovice - Litultovice 3:3 (2:1)

branky:  Vojta Vavrečka, Daniel Juchelka, Tomáš Rek

Dobře rozehrané utkání proti kvalitnímu soupeři, proti větru a hlavnímu sudímu, který svým jalovým výkonem silně ovlivnil průběh celého utkání a tím i konečný výsledek. Děkuji celému mužstvu za předvedený herní a bojovný výkon.

Budišovice - Těškovice  2:6 (1:3)

branky:  Dalibor Illík – 2x,  Vladimír Šenk, Vojta Vavrečka, Ondra Strojil, Daniel Krayzel

Domácím patřily začátky obou poločasů, kdy nás aktivní hrou zatlačili na naší polovinu. V první poločase se dokonce ujali vedení z penalty po naší nastřelené ruce. Díky naší zlepšené kombinační hře po inkasované brance, jsme si postupem času vytvořili herní převahu a tím i slibné střelecké šance, které se nám podařilo proměnit v zasloužené vítězství.

Těškovice – Březová  0:2 (0:0)

branky:  0

V poslepované sestavě díky zraněním a absencím jsme sehráli celkem vyrovnaný první poločas. Ve druhém jsme pak zbytečně po našich chybách inkasovali dvě rychlé branky v rozmezí 2.min, což rozhodlo.  I přes naší závěrečnou snahu a vytvořené šance se nám však nepodařilo výsledek zkorigovat. Děkuji všem přítomným fandům za hojnou účast a hlasivkovou podporu.

Stěbořice - Těškovice  0:0 (0:0)

branky:  0

Utkání jsme sehráli se zbytky zdravých a schopných hráčů, čemuž odpovídal                          i defenzivní způsob hry v prvním poločase, který jsme takticky zvládli. Dokonce jsme měli v úvodu jasnou tutovku, kterou jsme bohužel neproměnili. Utkání pak rozhodly dvě rychlé branky domácích, na které jsme již nedokázali odpovědět.   I přes vysokou prohru děkuji celému mužstvu za předvedený herní a bojovný výkon. Dále bych vyzdvihl výkon našeho mladého gólmana, který i přes inkasované branky minimálně dalším 5-ti zabránil. Jsem rád, že je konec podzimu, ať se můžeme dát zdravotně i herně dohromady.