Těškovice - Melč  4:0 (1:0)

• branky:  Matěj Krayzel – 2x, Jan Šenk, Lukáš Nosek
  • Vladimír Šenk, Patrik Jedlička – zranění
  • Kupka Petr, Daniel Juchelka, Daniel Sedlák – omluveni

V dalším domácím utkání jsme přivítali mužstvo z Melče. Hosté začali úvod tohoto utkání ve 2´ střelou nad Romanovu branku. Ve 3´ si narazil Jan Šenk míč s Tomášem Rekem, ale jeho následnou bombu k tyči hostující gólman bravurně vyrazil. V 7´ končí střílený centr hostů sražením na rohový kop. V 9´ si Jan Šenk narazí míč s Danielem  Krayzlem, ten ho ideálně uvolní do šestnáctky hostů a  Jenda pak mazácky přehodí vybíhajícího góĺmana – 1:0. V 16´ zabíhá za obranu hostů na dlouhý pas Tomáš Rek, ale gólman včas vybíhá.  Ve 27´ si vymění míč Matěj KrayzelDanielem Krayzlem, ale na finální přihrávku již Matěj před vybíhajícím gólmanem nedosáhne. Z další naší akce putuje míč z kopačky aktivního Tomáše Reka na hlavu Daniela Krayzla, ale ten končí jen na břevně hostů. Ve 36´ končí střelecký pokus hostů vysoko nad brankou. Ve 38´ musíme likvidovat nepříjemný ZÁVAR v naší šestnáctce. V závěru poločasu vysune Daniel Krayzel nabíhajícího Ondru Strojila, ale jeho střelu v šestnáctce gólman opět bravurně vyráží na rohový kop.

Ve druhé půli jsme se snažili již zbytečně nenakopávat míče a hlavně tvořit hru po zemi. Výsledkem bylo zvýšení skóre ve 47´, a to po narážečce Matěje KrayzlaDanielem Krayzlem, kdy se Matěj dostane z levé strany za obranu hostů a křižnou střelou k pravé tyči zvyšuje na 2:0. V 52´ vysune Daniel Krayzel ideálně za obranu nabíhajícího Matěje Krayzla a ten pohodlně zvyšuje na 3:0. V 61´ kryje gólman střelu Daniela Krayzla. V 72´´ zatáhne míč po šestnáctce hostů střídající Vilém Krayzel, ale jeho střela končí těsně vedle branky. V 75´ končí náš střelecký pokus sražením na roh. Po jeho rozehrání centruje míč do šestnáctky Vojta Vavrečka a střídající Lukáš Nosek pohotově zvyšuje dorážkou na konečných 4:0. Zbytek utkání pak naše mužstvo takticky drželo míč na svých kopačkách a kontrolovalo výsledek tohoto zápasu.

Co říci závěrem: V první půli jsme se nepochopitelně přizpůsobili hře hostů, kdy jsme zbytečně nakopávali míče a dlouhé pasy za obranu, které nám sbíral zkušený gólman. Ve druhé půli jsme zrychlili hru po zemi a herní kombinací jsme hosty jasně přehráli. Výsledkem byly čtyři branky v síti hostů a spokojený početný dav  fanoušků.

Příští utkání: Jakartovice - Těškovice, Neděle 8.5.2022 od 15:00 hod.