Jakartovice - Těškovice  2:4 (0:3)

• branky: 2x Patrik Jedlička, Petr Kupka
  • Jan Šenk, Dalibor Illík - zranění
  • Vojta Vavrečka, Daniel Krayzel - omluveni

K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli v okleštěné sestavě na hřiště Jakartovic. Již v  zatáhne míč po levé straně Matěj Krayzel, ale jeho centr nenajde adresáta. Ve  likviduje dlouhý pas domácích Roman. V  vysune Petr Kupka po levé straně Matěje Krayzla, který zpětnou přihrávkou vybídne Petra ke střele, jenž je zablokována přehuštěnou obranou domácích. Následný centr Jakuba Krayzla z pravé strany a dorážka Matěje Krayzla je opět sražena na roh. Z rohu pak Daniel Juchelka nastřeluje jen břevno. Další průnik Matěje Krayzla po levé straně a následná zpětná přihrávka končí střelou Vladimíra Šenka opět sražením na roh. V 10´ se po dlouhé pasu dostávají domácí ke střeleckému zakončení, ale míří nad. Ve 13´ vzniká po rohu domácích závar v naší šestnáctce, který vyřešíme odkopem. Ve 14´ musí Roman vyrážet tvrdou střelu domácích z poza šestnáctky. V 18´ po našem rohovém kopu hlavičkuje Matěj Krayzel spolu s Patrikem Jedličkou, ale gólman míč kryje. Ve 26´ se domácí dostávají po naší chybě ve středu hřiště do rychlého breaku, který následně srážíme na roh.  Ve 27´ po centru domácích z levé strany musí likvidovat Roman hlavičku domácích. Ve 30´ zabíhá za obranu Ondra Strojil, překonává gólmana, ale branka není pro údajný odmávaný offside uznána. Ve 34´ vysune Petr Kupka po levé straně Matěje Krayzla, na jeho střílený centr si naběhne Patrik Jedlička a otevírá skóre na 0:1. Ve 40´ si na centr Tomáše Reka z pravé strany naběhne Petr Kupka a hlavičkou po břevno zvyšuje na 0:2. Ve 41´ využije chybu domácích Jakub Solnický a rychlou přihrávkou za obranu vysune Matěje Krayzla, který zvyšuje na 0:3.

Ve 48´ si narazí míč Vladimír ŠenkPetrem Kupkou, ale jeho následnou bombu domácí gólman bravurně vyráží. Ve 49´ vysune míč střídající Ruda Barkócy na nabíhajícího Matěje Krayzla, jehož křižnou střelu z pravé strany gólman nohou vyráží na roh. Po jeho rozehrání a odrazu míče pak zakončuje Daniel Juchelka střelou mimo tyče domácích. V 52´ pronikají domácí středem hřiště, ale zakončují střelou nad branku. V 57´ se po odrazu míče z naší šestnáctky dostávají domácí ke křižné střele z pravé straně, která míjí Romanovu branku. V 62´ přenese chytře Ondra Strojil dlouhým pasem míč z levé strany na vpravo zabíhajícího Tomáše Reka, jehož střílený centr sice Ruda Barkócy hlavou mine, ale k míči se dostává Matěj Krayzel, který zvyšuje na 0:4. V 63´65´ zahrozí střelecky domácí, ale jejich zakončení míří nad naši branku. V 67´ vysune Petr Kupka za obranu nabíhajícího Matěje Krayzla, jemuž vybíhající gólman střelu nohou vyráží. Následně vybídne Vladimír Šenk ke skórování Rudu Barkócyho, ale jeho bomba končí těsně vedle levé šibenice domácích.  V 72´ využijí domácí naší chybné rozehrávky a vysunutý Šupák zkušenou střelou z šestnáctky do protipohybu Romana snižujena 1:4. V 79´ si vytvoří domácí závar v naší šestnáctce, který pak končí sražením míče na roh.  V 85´ končí křižná střela Matěje Krayzla z levé strany těsně vedle branky domácích.  V 78´ centruje střídající Tomáš Krčmář, ale naši dorážku gólman vyráží. V poslední minutě utkání se prosadí v našem malém vápně zkušený Šupák a koriguje výsledek na konečných 2:4.

Co říci závěrem: První poločas byl vyrovnaný, 2x nás podržel gólman Lazecký a díky zlepšené kombinační hře jsme se v závěru poločasu střelecky prosadili na 0:3. Ve druhé půli jsme prostřídali zbytek náhradníků, navýšili o jednu branku a zbytečně zahodili několik dalších tutovek. Domácí pak v závěru utkání korigovali brankami zkušeného Šupáka.

Příští utkání: Těškovice - Březová, Sobota 20.4.2024 od 16:00 hod.