• branky: Vojta Vavrečka
  • Vladimír Šenk, Patrik Jedlička, Libor Brož, Jakub Krayzel, Dalibor Sochorek  – zranění
  • Petr Kupka, Dalibor Illík – omluveni
  • Daniel Sedlák - pomezní

K předposlednímu utkání sezóny jsme díky výčtu výše uvedených zraněných hráčů, odjížděli se dvěma gólmany v základní sestavě, a to na kvalitní hřiště - „letiště“ do Štítiny. Úvod zápasu nám klasicky nevyšel a po ztrátě míče na polovině hřiště přišel nákop do naší šestnáctky, kde po zaváhání stoperů inkasujeme pohotovým zakončením domácích na 1:0. V 11´ končí trestný kop domácích nad Tomášovou brankou. Postupně jsme se otřepali z úvodního šoku, srovnali jsme hru ve středu hřiště a ve 36´ vyrovnáváme z přímého kopu z kopačky Vojty Vavrečky, který pravou šajtlí zavěšuje bod břevno domácích – 1:1. V závěru poločasu si Vojta Vavrečka narazí s Tomášem Rekem, ale jeho střelecké zakončení kryje domácí gólman.

Ve druhé půli si v 50´ převezme míč na vlastní polovině Matěj Krayzel, ale jeho break přes 3.obránce končí střelou JEN v náručí domácího gólmana. V 53´ vybídne Vojta Vavrečka volného Lukáše Noska k zakončení, ale jeho střelu kolem obránce vyráží gólman na roh. Po jeho rozehrání hlavičkuje Daniel Krayzel nad braku domácích. V 59´ si narazí Vojta Vavrečka míč s Danielem Krayzel, ale jeho střílený centr z pravé strany před gólmana nestačil Lukáš Nosek z otočky dorazit do sítě. V 71´ domácí gólman vyráží míč po trestném kopu Vojty Vavrečky. V 74´ je centr Lukáše Noska sražen obranou před dobíhajícího Ondru Strojila, ale ten při dorážce nastřeluje JEN tyčku domácích. Utkání tak skončilo nerozhodně 1:1.

Co říci závěrem: Vzhledem k okleštěné sestavě a velikosti hřiště jsme se první půli zaměřili vyloženě na defenzívu. Zbytečně jsme ale inkasovali již ve druhé 2.min na 1:0. Naštěstí jsme postupně srovnali hru a po pěkném přímém kopu vyrovnali. Ve druhé půli jsme byli kombinačně lepším mužstvem, vytvořili jsme si více brankových šancí, ale na vítězství jsme už nedosáhli.

Příští utkání: Těškovice - Komárov, Sobota 18.6.2022 od 14:00 hod.