• branky: Vojta Vavrečka–2x, Tomáš Rek–2x, Vladimír Šenk, Daniel Krayzel, Daniel Juchelka, Dalibor Illík
  • Libor Brož, Petr Kupka – omluveni
  • Jan Šenk, Patrik Jedlička – zranění
  • Matěj Krayzel - STOP

Ve středeční sváteční dohrávce odloženého utkání jsme přivítali mužstvo Jakartovice. Ve  centruje z levé strany Vladimír Šenk, ale střelu nabíhajícího Tomáše Reka vyráží gólman na roh. Z rohu si na centr Vladimíra naběhl Vojta Vavrečka a hlavou otevřel skóre utkání na 1:0. V zahrozili hosté přímým kopem, ale jejich  následná dorážka končí mimo Tomášovy tyče.  V  se dostávají hosté po dlouhém autu k zakončení, ale Tomáš míč kryje. V 10´ vystihne Daniel Juchelka chybnou rozehrávku gólmana, ale jeho křižná střela v zakončení těsně mine levou tyčku hostů. V 16´ končí trestňák hostů hlavičkou nad naši branku. V 18´ gólman vyráží tvrdou střelu Vojty Vavrečky.  V 19´ se dostávají hosté dlouhým nákopem za naší obranu, ale Tomáš včas vybíhá. Další trestňák hostů ve 26´ likviduje Tomáš. Ve 34´ projde středem hřiště Ondra Strojil, ale jeho střelecké zakončení kryje gólman. Následně Ondra vybídne pasem za obranu nabíhajícího Vladimíra Šenka, ale jeho zakončení levačkou gólman vyráží na roh.  Ve 42´ rozehraje Vladimír Šenk rohový kop na šestnáctku, kde je pohotová střela Daniela Juchelky sražena a následná dorážka Vladimíra končí sražením na další roh. V závěru poločasu si na centr Ondry Strojila naběhnul Vladimír Šenk, ale jeho hlavička končí mimo tyče.

Do druhé půle jsme vstoupili impozantně a již ve 46´ po centru Dalibora Illíka z pravé strany zvyšuje Tomáš Rek dorážkou na 2:0. Ve 47´ vysune Daniel Krayzel dlouhým pasem za obranu Vladimíra Šenka, ale ten v jasné TUTOVCE přestřeluje branku hostů. Na druhé straně zakončují hosté 2x střelou vedle Tomášovy branky. V 56´ procházejí hosté středem hřiště, ale jejich následnou střelu Tomáš vyráží na roh. V 63´ vysune Dalibor Illík na pravé straně Tomáše Reka, který centruje do šestnáctky hostů a po sražení míče gólmanem v klidu doráží Vladimír Šenk na 3:0. V 67´ vysune Daniel Krayzel nabíhajícího Dalibora Illíka, který zpětnou přihrávkou najde opět Daniela a ten bombou „angličanem“ zvyšuje na 4:0. V 69´ zatáhne míč středem hřiště přes tři hráče Ondra Strojil a vybídne ke skórování Daniela Juchelku, který umístěnou střelou k tyči zvyšuje na 5:0.  V 79´ vysune Dalibor Illík zabíhajícího Daniela Juchelku, na jehož centr si naběhl Tomáš Rek a pohotově zvyšuje na 6:0. V 80´ zahrozí hosté střelou vedle Tomášovy branky.
83´vysune Daniel Juchelka pěknou českou uličkou nabíhajícího Dalibora Illíka, který střelou k tyči zvyšuje na 7:0. V závěru utkání zatáhne míč podél šestnáctky hostů Vojta Vavrečka a umístěnou střelou k tyči ze slabší levačky pečetil naše vítězství na konečných 8:0.

Co říci závěrem: Děsivý hokejový výsledek neodpovídá průběhu celého utkání, protože první poločas byl zcela vyrovnaným. Hosty pak rozhodil rychlý gól u úvodu druhého poločasu a definitivně pak inkasovaná třetí branka, po které zápas jen dohrávali. Naopak naše mužstvo bylo při střelecké chuti.